Hotel WARSZAWA w Augustowie SPA & Resort ***, dom_weselny, lokal, dwór, hotel, wesele, Augustów, ślub, podlaskie, sala weselna, organizacja imprez, chrzciny, komunie, przyjecie weselne, www.miejsce-na-wesele.pl, sala na wesele

Hotel WARSZAWA w Augustowie SPA & Resort Hotel WARSZAWA w Augustowie SPA & Resort Hotel WARSZAWA w Augustowie SPA & Resort Hotel WARSZAWA w Augustowie SPA & Resort Hotel WARSZAWA w Augustowie SPA & Resort Hotel WARSZAWA w Augustowie SPA & Resort Hotel WARSZAWA w Augustowie SPA & Resort Hotel WARSZAWA w Augustowie SPA & Resort


Hotel WARSZAWA w Augustowie SPA & Resort

Adres:
ul. Zdrojowa 1
16-300 Augustów
podlaskie
Liczba gości: 200
Liczba noclegów: brak danych
Telefon:(87) 643 85 00
607 294 243
Strona www: http://www.hotelwarszawa.pl/

u u u
2.05 Ocena 61 użytkowników

Wspominając o Augustowie wielu z Państwa zaczyna nucić piosenkę "Augustowskie noce nad brzegami drzemiące...". Właśnie tu nad brzegiem jeziora Necko położony jest Hotel "Warszawa".

Przyjęcie weselne jest niepowtarzalnym wydarzeniem, które na zawsze pozostaje w pamięci Nowożenców. Organizację wesela warto powierzyć profesjonalistom, ponieważ w tym wyjątkowym dniu nic nie powinno być dziełem przypadku.

Naszą ofertę przygotujemy ze szczególną troską i uwzględnieniem Państwa indywidualnych życzeń, aby wszytsko było idealne i wedle Państwa gustów i preferencji.

Zapraszamy!

Lokalizacja
Cennik
opinieOpinie o lokalu terminRezerwuj termin
Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu