Hotel Smolarnia, dom_weselny, lokal, dwór, hotel, wesele, Trzcianka, ślub, wielkopolskie, sala weselna, organizacja imprez, chrzciny, komunie, przyjecie weselne, www.miejsce-na-wesele.pl, sala na wesele

Hotel Smolarnia Hotel Smolarnia Hotel Smolarnia Hotel Smolarnia Hotel Smolarnia Hotel Smolarnia Hotel Smolarnia


Hotel Smolarnia

Adres:
Smolarnia 27
64-980 Trzcianka
wielkopolskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon:(67) 216 33 69
Strona www: http://www.smolarnia.com.pl/noflash/800/polski/pindex.html

u u u
2.6 Ocena 53 użytkowników

Smolarnię można odnaleźć w lasach północnej Wielkopolski, na pograniczu z Pomorzem. Ta wyjątkowo urokliwa część Puszczy nad Drawą, położona jest pomiędzy Pradoliną Noteci a Pojezierzem Wałeckim, zaliczanym do obszarów krajobrazu chronionego. W okolicy znajduje się kilkanaście jezior, a największym z nich to 100 ha Jezioro Straduńskie.
Okolica między Pradoliną Noteci a Pojezierzem Wałeckim jest wyjątkowo urokliwa. W części należy do kompleksu Puszczy nad Drawą i jest zaliczana do obszarów krajobrazu chronionego. Najpiękniejszą część tych lasów stanowi rezerwat w Rychliku, graniczący bezpośrednio z hotelem.

W restauracji, wśród propozycji kulinarnych, w menu znajdziecie Państwo zarówno potrawy kuchni staropolskiej jak i europejskiej. Niezapomniane, oryginalne walory smakowe oraz zapachowe potraw i sosów, są efektem naszych indywidualnych receptur opartych na starannie dobranych zestawach ziół, przypraw, win oraz owoców runa leśnego. Przygotowani jesteśmy również do kreowania indywidualnego menu na życzenie naszych Gości.

Kuchnia w Hotelu SMOLARNIA została wyposażona w rozmaite urządzenia oraz technologie umożliwiające wykonanie wysokiej jakości produkcji kulinarnej i cukierniczej. Podstawowe menu tworzą potrawy kuchni staropolskiej i myśliwskiej, dla których bazą są zdrowe i naturalne produkty. W ofercie znajdują się także charakterystyczne i atrakcyjne dania kuchni międzynarodowej. Propozycje menu lunchowego i kolacji są opracowywane przez Szefa Kuchni indywidualnie dla każdej grupy konferencyjnej.

Proponujemy Państwu organizację przyjęć weselnych w reprezentacyjnej części parterowej z restauracją, salą barową i kominkową z wyjściem na taras widokowy oraz w kompleksie konferencyjnym z salą konferencyjno – bankietową usytuowaną w skarpie z widokiem na jezioro.
W otoczeniu Hotelu znajduje się Chata Biesiadna, w której przy ogniu, muzyce oraz wyśmienitym jedzeniu Poprawiny trwają do późnego wieczora.
Hotel Smolarnia oddaje do dyspozycji 52 miejsca hotelowe, z dostawkami 60 miejsc. Zatrzymując się w naszym Hotelu macie Państwo do dyspozycji 26 pokoi o wysokim standardzie. Parze Młodej oferujemy Apartament - gratis.


Serdecznie Zapraszamy!

Lokalizacja
Cennik
opinieOpinie o lokalu terminRezerwuj termin
Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu