Centrum Astoria, dom_weselny, lokal, dwór, hotel, wesele, Białystok, ślub, podlaskie, sala weselna, organizacja imprez, chrzciny, komunie, przyjecie weselne, www.miejsce-na-wesele.pl, sala na wesele

Centrum Astoria Centrum Astoria Centrum Astoria Centrum Astoria Centrum Astoria Centrum Astoria Centrum Astoria Centrum Astoria Centrum Astoria Centrum Astoria Centrum Astoria Centrum Astoria Centrum Astoria


Centrum Astoria

Adres:
ul. Sienkiewicza 4
15-950 Białystok
podlaskie
Liczba gości: 180
Liczba noclegów: brak danych
Telefon:(85) 665 21 50

Strona www: http://www.astoriacentrum.pl/

u u u
4.8 Ocena 85 użytkowników

Dzień Ślubu i Wesela to Święto Miłości łączącej dwoje ludzi. Jak każde Święto zasługuje na piękną oprawę. Młoda Para ma czuć się w dniu Swojego Święta niepowtarzalnie i wyjątkowo.
Będąc wierni mottu „Centrum Astoria - Jedyne takie miejsce” pragniemy sprawić aby każde przyjęcie weselne zorganizowane w naszych progach zapamiętane zostało przez Nowożeńców oraz ich Gości jako fragment najcudowniejszych chwil życia.


Proponujemy zorganizowanie przyjęcia weselnego w:
- Sali Rubinowej dla 180 osób,
- Sali Kolumnowej dla 130 osób,
- Restauracji dla 80 osób,
- Sali Kameralnej dla 50 osób.


Każdą uroczystość zaplanujemy z Państwem od początku do końca. Będziemy nad nią czuwać troskliwym okiem od powitania tradycyjnym chlebem i solą, poprzez serwowanie dań i deserów, weselną zabawę, oczepinowe atrakcje, aż do zakończenia imprezy białym ranem. Naszym najważniejszym atutem jest doskonałe i wyszukane menu. Szefowie Kuchni polecają szczególnie: stół z wiejskim jadłem, pieczone prosie, kaczkę z jabłkami, faszerowanego szczupaka.
Przygotowujemy wykwintne torty weselne zdobione żywymi kwiatami oraz słodkie bufety składające się z wybornych ciast i deserów, którym nieliczni potrafią się oprzeć.
Zespół kelnerów zapewni dyskretną i profesjonalną obsługę oraz dołoży starań, aby każdy Gość odczuł komfort i satysfakcję podczas pobytu w naszych progach.


Catering

„Centrum „Astoria” oferuje najwyższej jakości serwis cateringowy na różne okazje: bankiety, spotkania biznesowe, eventy firmowe, wesela, imprezy imieninowe, jubileuszowe, plenerowe, studniówki, kinderbale, przyjęcia domowe. Każdorazowo wszystkie szczegóły : od menu, przez dekorację stołu i formę organizacji przyjęcia dostosujemy do stawianych wymagań. Służymy fachowym doradztwem, ale ostatnie słowo pozostawimy zawsze szanownym klientom.

Gwarantujemy, iż potrawy i dania przygotowywane są z najwyższą pieczołowitością przez szefów kuchni, którzy dbają o ich najwyższą jakość i smakowitość. Nie bez kozery możemy o nich powiedzieć, że są jednymi z najsmaczniejszych i najbardziej cenionych dań w białostockiej branży kulinarnej. Opinię taką otrzymujemy od naszych lojalnych klientów, których grono rośnie z dnia na dzień.
Zapewniamy pełną obsługę kelnerską, która w sposób fachowy i dyskretny zadba o każdą imprezę.

Catering możemy zorganizować we wskazanym przez Państwa miejscu lub we własnym obiekcie. Dysponujemy: nowocześnie zaaranżowaną Restauracją przygotowaną do przyjęcia 100osób, dwiema salami konferencyjno - bankietowymi (Kameralną – dla 50 osób oraz Kolumnową – dla 120 osób), salą bankietową Rubinową dla 200 osób. Ponadto posiadamy Pub z 95 miejscami oraz Cukiernię z 60 miejscami, które również mogą być wynajęte na zorganizowane imprezy.
Na życzenie zorganizujemy oprawę dekoracyjną oraz muzyczną (muzyka na żywo).
Chcąc sprostać naszej dewizie: „Centrum Astoria – jedyne takie miejsce”, staramy się aby każdorazowo byli Państwo zadowoleni z pobytu w nim oraz kosztowania wyrobów naszej kuchni.

Lokalizacja
Cennik
opinieOpinie o lokalu terminRezerwuj termin
Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu