Dwór Konstancin

Dwór Konstancin

4.5 Ocena 72 użytkowników
Adres:
ul. Od Lasu 23
05-510 Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
Liczba gości: 130
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (22) 754 72 72

Zaledwie 20 km od Centrum Warszawy, na skraju Chojnowskiego Parku Krajobrazowego znajduje się wyjątkowy lokal – Dwór Konstancin.
Przestronne sale bankietowe, doskonała kuchnia, sprawna i miła obsługa oraz zaplecze hotelowe sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację imprez okolicznościowych takich jak: wesela, chrzciny, komunie, a także konferencje i szkolenia.

Dwór Konstancin znajduje się na terenie jedynego na Mazowszu uzdrowiska Konstancin-Jeziorna. Sąsiedztwo lasu i stylowych willi tworzy nastój spokoju i luksusu. Dwór mieści się w eleganckim budynku, którego uroda wieczorem podkreślana jest efektownym oświetleniem. Lokal otoczony jest pięknym ogrodem z grillem i placem zabaw dla dzieci.

Wesela organizujemy w klimatyzowanej sali bankietowej, która pomieścić może maksymalnie 100 osób. Możecie Państwo wybrać rodzaj stołów (okrągłe lub prostokątne) oraz ich układ. Sala jest piękna sama w sobie, lecz jeśli Państwo sobie życzycie oferujemy dodatkową dekorację Sali oraz usługi wprawnej florystyki.
Na Państwa życzenie możemy zorganizować przyjecie weselne w ogrodzie lub uroczysty obiad w klimatycznej restauracji.
Nasza kuchnia serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej, spośród których możecie Państwo skomponować swoje własne menu weselne. Serwujemy dania w efektowny, elegancki sposób, który z pewnością zachwyci Państwa gości. Porcje są na tyle duże, że zaspokoją nawet wilczy apetyt. Oprócz przystawek i dań gorących w cenie przyjęcia oferujemy ciasta i desery, owoce, napoje zimne i gorące.
Na Państwa życzenie możemy zapewnić tort, alkohol, stół wiejski i dania z grilla. Specjalnie dla Młodej Pary przygotujemy gratisowo: wino musujące na toast powitalny dla Gości, chleb weselny, kieliszki z wódką lub wodą na toast na szczęście oraz pokój na jedną dobę na „noc poślubną”.
Organizując wesele w Dworze Konstancin nie muszą się Państwo martwić o nocleg dla gości. Dysponujemy 55 miejscami noclegowymi w 24 pokojach z łazienkami. Na nocleg dla gości udzielamy atrakcyjnego rabatu.

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i propozycje – dołożymy wszelkich starań, by je zrealizować.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja