Lider House, dom_weselny, lokal, dwór, hotel, wesele, Starachowice, ślub, świętokrzyskie, sala weselna, organizacja imprez, chrzciny, komunie, przyjecie weselne, www.miejsce-na-wesele.pl, sala na wesele

Lider House Lider House Lider House Lider House Lider House Lider House Lider House Lider House


Lider House

Adres:
Marcinków, ul. Marcinków 49
27-215 Starachowice
świętokrzyskie
Liczba gości: 220
Liczba noclegów: brak danych
Telefon:606 266 893


u u u
4.5 Ocena 22 użytkowników
W malowniczo położonej scenerii znajduje się Lider House, który zorganizuje dla Państwa Młodych przyjęcie weselne jak z bajki. Lokal położony jest w malowniczej miejscowości Starachowice. Okolica obiektu jest wrecz niespotykana. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi, dzięki którym Ślub oraz Przyjęcie Weselne będą niepowtarzalne, wzbudzą podziw Gości i na długo pozostaną w pamięci i w sercu. Nasi wieloletni pracownicy posiadają wszelką wiedzę i umiejętności, aby Państwa zabawa odbyła się na wysokim poziomie. Potrawy wychodzące z pod ręki naszego kucharza są naprawdę smaczne jak u mamy. Pakiety weselne z menu dopasowujemy do preferencji klientów i ilości zaproszonych gości. Pięknie i gustownie przystrojona sala, elegancka zastawa, kwiaty, świece i kieliszki do toastów- to wszystko wyglądać będzie jak w bajce. Nie bedzie problemu z przygotowaniem przyjęcia na dużą liczbe osób ponieważ sale przygotowane są na przyjęcie do 220 gości.
Lider House jest wspaniałym obiektem z rozbudowaną infrastrukturą, wyposażeniem i wieloma atrakcjami. Mogą Państwo korzystać z dużego parkingu. Przygotować własny posiłek w wspaniale wyposarzonej kuchni. Cała oferta na naszej stronie.

Skorzystaj z naszej oferty.
Lokalizacja
Cennik
opinieOpinie o lokalu terminRezerwuj termin
Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu