Bazuny Hotel & SPA

Bazuny Hotel & SPA

1.6 Ocena 57 użytkowników
Adres:
ul. Tadeusza Kościuszki 17
83-400 Kościerzyna, pomorskie
Liczba gości: 100
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (58) 680 21 00
Strona www: http://www.hotelbazuny.pl/

Restauracja Hotelu Bazuny zachwyci Gości nie tylko przepięknym widokiem i wyjątkowym wnętrzem, lecz przede wszystkim znakomitymi daniami tradycyjnej kuchni polskiej i międzynarodowej. Szef kuchni wprowadzi gości w świat oryginalnych dań i niezapomnianych deserów. Rozkosze podniebienia będą idealnym dopełnieniem luksusowego wypoczynku.

Przestronna część parteru restauracji w połączeniu z kameralną antresolą zapewnią możliwość delektowania się posiłkiem najbardziej wymagającym Gościom. W sezonie letnim restauracja połączona jest z tarasem, z którego można podziwiać uroki ogrodu.

Hotel Bazuny & SPA jest wyjątkowym miejscem do organizacji różnych imprez okolicznościowych. Każde zapytanie traktujemy w sposób indywidualny. Gwarantujemy satysfakcję z dokonanego wyboru. Znakomita lokalizacja w sercu Szwajcarii Kaszubskiej - mieście Kościerzyna, jednocześnie zaledwie 50 km od trójmiasta powoduje, że Bazuny Hotel & SPA jest idealnym miejscem do organizacji Wesela Państwa Marzeń!

Duży parking, miejsce dla autobusu, profesjonalne nagłośnienie sali, znakomite zaplecze gastronomiczne, doskonale klimatyzowana sala restauracji.

Nasze eleganckie wnętrza i profesjonalna obsługa są gwarantem niezapomnianych przeżyć. Dla Państwa satysfakcji staramy się bardziej. Dzięki nam zorganizujecie Państwo wspaniałe wesele na Kaszubach.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby zapoznać się z menu weselnym.


Na życzenie Młodej Pary dodatkowo przyjęcie weselne możemy wzbogacić o:
- fontannę czekoladową wraz z bogatym asortymentem owoców,
- pokazem sztucznych ogni,
- Wedding Bar wraz z profesjonalnym barmanem,
- pokaz tańca towarzyskiego wraz z nauką kroków dla Gości.

Zapraszamy serdecznie do wizyty u nas w hotelu, gdzie z przyjemnością pokażemy cały obiekt oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja