U Kroczka

U Kroczka

1.8 Ocena 24 użytkowników
Adres:
ul. Krakowska 316
35-213 Rzeszów, podkarpackie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (17) 860 10 30
Strona www: http://www.ukroczka.ipr.pl

Proponujemy Państwu profesjonalną pomoc oraz kompleksową organizację przyjęcia weselnego.

Zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, od momentu tradycyjnego powitania Pary Młodej chlebem i solą, po ostatnie takty zagrane przez orkiestrę weselną.
Oferujemy Państwu elegancką, przestronną i klimatyzowaną salę bankietową o powierzchni 167 m2. Oryginalna aranżacja sali została stworzona z myślą o organizacji przyjęć weselnych.

Atutem Restauracji jest również sala taneczna o powierzchni 90 m2 oraz bezpośrednie wyjście z niej do ogrodu z altanką i placem zabaw dla dzieci.

Do dyspozycji gości oddajemy przytulne noclegi w pokojach jedno-, dwu-, i trzyosobowych. Proponujemy Państwu doskonałą kuchnię, profesjonalną pomoc przy organizacji imprez oraz miłą i dyskretną obsługę. Do Państwa dyspozycji oddajemy również sale konferencyjne, ogród z altanką oraz monitorowany parking.

Posiadamy trzy w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, które doskonale sprawdzają się zarówno podczas konferencji, jak i niewielkiego spotkania biznesowego. Profesjonalna obsługa doradzi Państwu i pomoże w realizacji nawet najśmielszych pomysłów. Poza konferencjami organizujemy również seminaria, szkolenia oraz prezentacje.

Na Państwa życzenie zorganizujemy:
- spotkania biznesowe i integracyjne
- bale sylwestrowe oraz karnawałowe
- chrzciny, komunie, imieniny
- imprezy plenerowe.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja