CHAMBRER Restaurant & Wine Bar

CHAMBRER Restaurant & Wine Bar

3.85 Ocena 68 użytkowników
Adres:
Plac Wolności 16/1
35-073 Rzeszów, podkarpackie
Liczba gości: 180
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 795 219 203

W restauracji Chambrer łączymy świeżość kuchni włoskiej, lekkość greckiej i tradycje rodzimej kuchni polskiej. Jakość oraz świeżość potraw to właśnie z tego słynie ta mała restauracja.

Wieczorami w naszej Restauracji panuje niepowtarzalny klimat i pewnie dlatego w i prawie raz w tygodniu odbywają się u nas zaręczyny...
Chambrer to idealne miejsce na randki i wieczorne spotkania z przyjaciółmi.
Lokal słynie z promocji win i w weekendy do posiłku można kupić świetne włoskie wino za 1zł.

Lokal przygotowany jest na wizyty rodzin z najmłodszymi gośćmi, dla których przygotowane są krzesełka, podkładki, zabawki, kolorowe sztućce oraz niespodzianki. W całym lokalu dostępny jest bezprzewodowy Internet WiFi. Restauracja jest klimatyzowana, posiadająca 20 miejsc siedzących przy stolikach 2, 3 oraz 4 osobowych.
Obok lokalu znajduje sięparkingktóry w dni powszednie po godzinie 18 jest bezpłatny, w soboty po 15 a w niedzielę przez cały dzień.

Organizacja imprezy w siedzibie Państwa firmy lub domu.
W przypadku organizacji poczęstunku w Państwa firmie zapewniamy dowóz cateringu dla ustalonej liczby osób. Dodatkowo możemy zadbać o dekoracje stołów, odpowiedni serwis potraw oraz obsługę kelnerską.

Organizacja imprezy w naszym lokalu.
Chambrer posiada kameralną sale która może pomieścić do 25 osób. Podczas tego typu imprezy możemy zaproponować dania spoza karty menu. Posiadamy wolne terminy na chrzciny, imprezy okolicznościowe, stypy, imprezy firmowe, imprezy integracyjne.

Zapraszamy

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja