Centrum Turystyczno Konferencyjne Kormoran

Centrum Turystyczno Konferencyjne Kormoran

3.35 Ocena 100 użytkowników
Adres:
ul. 3 maja 36
83-300 Kartuzy, pomorskie
Liczba gości: 80
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (58) 685 34 00
600 928 763

Miło nam zaprosić Państwa do Centrum Turystyczno-Szkoleniowego "Korman". Przez cały czas obsługa baru i restauracji jest do Państwa dyspozycji.
Nasz obiekt położony w malowniczym sercu kaszub jest doskonałym miejscem, które może stanowić punkt wyjściowy do wielu interesujących eskapad. Usytuowany jest przy drodze wyjazdowej z Kartuz z jednej strony, a z drugiej przy przepięknym Jeziorze Klasztornym.W chwili obecnej obiekt posiada:
46 miejsc noclegowych
Sale konferencyjne
Saunę
Masaż
Bar
Restaurację
Basen
Siłownię

Będą mieli Państwo okazję podziwiać niezwykle malowniczy krajobraz ziemi kaszubskiej, wspaniałe tereny leśne i malownicze wzgórza z najwyższą z nich Wieżycą (328,6 m. n.p.m.) W najbliższej okolicy czekają na Państwa najczystsze jeziora a także przepiękna Wyspa Łabędzia, na której organizowane są dla Państwa imprezy plenerowe.

Dla tych z Państwa, którzy cenią aktywny wypoczynek proponujemy zajęcia w klubie sportowym i na stadionie lekkoatletycznym. Miłośnicy jazdy konnej i entuzjaści rowerów górskich znajdą tu wiele ciekawych tras wycieczkowych. W razie kaprysów aury czeka na państwa basen i sauna z masażem, dart, strzelnica oraz stoły do tenisa stołowego.

Doskonała lokalizacja naszego obiektu jak też układ i przestronność sali restauracyjnej dają możliwość organizacji imprez okolicznościowych na bardzo wysokim poziomie.

W naszym obiekcie organizowane są wesela, chrzciny, stypy oraz imprezy integracyjne dla przedsiębiorstw i instytucji. Organizujemy je głównie w oparciu o formułę szwedzkiego bufetu bazując na produktach świeżych bez użycia gotowych półproduktów i kuchenek mikrofalowych w procesie przygotowywania potraw. Ten system działania gwarantuje wysoki poziom zadowolenia naszych klientów.

Zaparaszamy do obejrzenia panoramy

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja