Kamienica Asticus

Kamienica Asticus

4.65 Ocena 100 użytkowników
Adres:
Rynek 25
37-500 Jarosław, podkarpackie
Liczba gości: 300
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (16) 623 13 44

Zapraszamy Państwa do Kamienicy Asticus, pochodzącej z XVIII / XIX w., gruntownie odrestaurowanej i zmodernizowanej, położonej w Rynku Głównym w Jarosławiu. Usytuowanie w samym sercu miasta to idealne rozwiązanie zarówno dla turystów jak i dla osób podróżujących służbowo. Lokalizacja ta zapewnia, bowiem swobodę w zwiedzaniu miasta jak i możliwość szybkiego dotarcia do banków, urzędów oraz innego rodzaju instytucji.
Posiadamy 12 komfortowych pokoi. Do dyspozycji gości oddajemy 20 miejsc noclegowych w wariancie luksusowym lub 24 miejsca noclegowe w wariancie rozszerzonym.

Restauracja Asticus zaprasza Państwa na wspólne spotkania. Wyjątkowe wnętrze, ciepły klimat oraz miła obsługa to idealne warunki do długich spotkań a także krótkich pogawędek przy aromatycznej kawie. W menu restauracji znajdą Państwo dania kuchni polskiej, które zadowolą podniebienia nawet najbardziej wymagających gości. Nasza karta dań jest również bogata w napoje, desery oraz wyborne alkohole i wina z różnych stron świata.

Organizujemy:
- przyjęcia weselne,
- komunie,
- bankiety,
- spotkania klasowe i inne.
Na każde organizowane przez nas przyjęcie opracowujemy indywidualny zestaw potraw, dostosowując menu do potrzeb klienta i charakteru spotkania.

Doskonała kuchnia, dyskrecja oraz miła atmosfera sprawią, że przyjęcie zorganizowane w naszej restauracji pozostanie miłym niezapomnianym wydarzeniem.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanego pobytu.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja