Hotel Platinum Palace

Hotel Platinum Palace

2.85 Ocena 61 użytkowników
Adres:
ul. Powstańców Śląskich 204
53-140 Wrocław, dolnośląskie
Liczba gości: 90
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 71 324 99 00
Strona www: http://www.platinumpalace.pl

WYJĄTKOWE PRZYJĘCIE W WYJĄTKOWEJ OPRAWIE

Jeśli marzą Państwo o pięknym przyjęciu, bankiecie we Wrocławiu, ofiarujemy naszą pomoc w jego organizacji. Zadbamy o wybór oryginalnych potraw, dekoracji kwiatowych, elegancką oprawę, a przede wszystkim czarującą atmosferę. Oferujemy Państwu urzekające sale we Wrocławiu. W Platinum Palace znajdują się idealne na tę okazję sale balowe. Wyjście z nich prowadzi do a fresco, skąd rozprzestrzenia się zapierający dech w piersiach widok na magiczny park. Zapewniamy, że czas tu spędzony będzie dla Państwa równie magiczny.

W zależności od Państwa potrzeb, wyobraźni, a nawet humoru, dysponujemy pokojami oraz apartamentami o zróżnicowanym, jedynym w swoim rodzaju charakterze. Do wyboru Platinum Palace oferuje 46 pokoi, wszystkie o najwyższym światowym standardzie:

*Pokoje Kameralne
*Pokoje typu Komfort
*Pokoje Luksusowe
*Apartamenty Pałacowe
*Apartamenty Parkowe

Restauracja Platinum Palace proponuje nowy kulinarny nurt Modern Polish Cuisine. Autorskie przepisy szefa kuchni i ciekawe nowatorskie pomysły znalazły odzwierciedlenie w wyszukanym menu, które zaspokoi potrzebę nowych doznań kulinarnych.
Latem z pewnością zachwyci Państwa a fresco i oczywiście kawa, którą można wypić patrząc na malowniczy zabytkowy park z jego urzekającymi dębami, kasztanowcami i platanami.

Nasz hotel we Wrocławiu daje również doskonałą możliwość przeprowadzenia konferencji i spotkań biznesowych. Natomiast na szukających odpoczynku i wytchnienia czeka pobudzające do życia Wellness.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja