Willa Piast

Willa Piast

4.85 Ocena 6 użytkowników
Adres:
ul. Widok 7
87-720 Ciechocinek, kujawsko-pomorskie
Liczba gości: 350
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (54) 416 34 56

Zapraszamy Państwa do organizacji konferencji oraz imprez okolicznościowych. Może w nich uczestniczyć do 60 osób. Na życzenie klienta hotel przygotuje pakiety składające się z obsługi imprezy, noclegów oraz zestawów zabiegowych w SPA i Salonie kosmetycznym. Zapewniamy bogatą i urozmaiconą ofertę.
W klimatycznych wnętrzach naszej kawiarni można degustować wyborne gatunki kawy oraz herbaty. Zapraszamy również do skosztowania wyśmienitych deserów. Na wielbicieli mocniejszych trunków czeka bogato zaopatrzony bar.

W cieplejsze dni zapraszamy do ogródka letniego gdzie w otoczeniu kojącej zieleni i bliskości włoskiej fontanny znajdą Państwo spokój i relaks delektując się wyśmienitymi potrawami oraz pysznymi deserami serwowanymi przez naszego Szefa Kuchni.

Proponujemy również:
* Restaurację dla 60 osób
* Uroczą kawiarnię
* Bar
* Ogródek Letni
* Kameralną salę spotkań
* 2 parkingi dla 25 samochodów

Hotel oferuje 29 przestronnych, luksusowo wyposażonych pokoi znajdujących się w XIX wiecznym pałacyku oraz nowo wybudowanej części. Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, telewizję satelitarną oraz łącze internetowe. Pobyt w naszym obiekcie pozwoli poczuć się po królewsku. Goście mogą korzystać ze wszystkich usług oferowanych przez nasz obiekt.

* W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, możliwość korzystania z sauny oraz sali fitness.
* Parking dla gości hotelowych gratis.
* Dzieci do lat 3 nie płacą za śniadanie
* Przedłużenie doby hotelowej +50%

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja