Lord Hotel

Lord Hotel

3.75 Ocena 49 użytkowników
Adres:
ul.Łąkowa 6 (Gdańska)
73-110 Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie
Liczba gości: 138
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 91 851 15 54
503-072-784

Hotel Lord usytuowany jest w spokojnej i cichej dzielnicy Stargardu w niedużej odległości od ścisłego centrum miasta dzięki czemu jest to idealne miejsce zarówno na imprezy okolicznościowe (wesele, komunia) jak i spotkania biznesowe i bankiety.

Oferujemy Państwu miejsca hotelowe w komfortowo i elegancko wyposażonych pokojach oraz apartamentach w bardzo przystępnej i konkurencyjnej cenie. W przypadku organizacji wesela Para Młoda ma możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanego apartamentu. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z WC oraz TV.

Część gastronomiczną Hotelu Lord stanowi klimatyzowana sala restauracyjna mogąca pomieścić 138 osób. Wybór Menu obejmuje tradycyjną kuchnię polską, regionalną oraz dania wykwintnej kuchni europejskiej. Pozwala to organizować zarówno spotkania o charakterze biesiadnym (m.in wesela), jak i prestiżowe bankiety biznesowe.
W okresie wiosenno-letnim, do dyspozycji gości oddany jest taras wraz z ogródkiem letnim z przepięknymi podświetlanymi kaskadami wodnymi. Umożliwia to obsługę m.in imprez plenerowych.

Bogata karta oferowanych potraw niewątpliwie zaskoczy Państwa przystępnymi cenami.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja