QUBUS HOTEL Bielsko-Biała

QUBUS HOTEL Bielsko-Biała

3.9 Ocena 93 użytkowników
Adres:
ul. Mostowa 2
43-300 Bielsko-Biała, śląskie
Liczba gości: 500
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 33 470 2 100
Strona www: http://www.qubushotel.com

Ślub jak z marzeń i wyjątkowe wesele, na którym świetnie bawią się wszyscy goście... Wszystko zapięte na ostatni guzik i perfekcyjnie zaplanowane... Niezapomniane wrażenia i radość młodej pary...
Gdzie? Oczywiście w QUBUS HOTEL.

Wychodzimy do Państwa ze szczegółowo zaplanowaną i sprawdzoną propozycją spędzenia tego szczególnego dnia w naszych progach. Doświadczenie w organizacji tego typu przyjęć, zrozumienie oczekiwań i potrzeb naszych Gości sprawiają, że będą Państwo zadowoleni z naszej oferty. Starannie dbamy o to, aby sala, w której odbędzie się impreza, miała szczególny wystrój.

Każdy z naszych hoteli poleca przyjęcia o zróżnicowanym zakresie i charakterze od uroczystości kameralnych, dla 20-30 osób, trwających około trzech godzin, do dużych przyjęć weselnych. Możemy przygotować przyjęcia o charakterze tradycyjnym, czyli zasiadanym, lub w postaci stołów angielskich i szwedzkich. Bez względu na długość trwania wesela zawsze zapewniamy obsługę do ostatniego Gościa. Istnieje możliwość zorganizowania tzw. poprawin.

Po niezapomnianym przyjęciu weselnym oferujemy dodatkowo młodej parze jeden darmowy nocleg w pokoju dwuosobowym w naszym hotelu.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja