Restauracja Tequila

Restauracja Tequila

4.95 Ocena 82 użytkowników
Adres:
u. Dąbrowskiego 107
84-230 Rumia, pomorskie
Liczba gości: 110
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (58) 671 09 58
(58) 771 33 11
Strona www: http://www.tequila-rumia.pl/

Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji imprez zamkniętych tj. wesela, przyjęcia, bankiety, stypy itp.
Co roku ponad 60 par obdarza nas zaufaniem powierzając nam przygotowanie i prowadzenie tej wyjątkowej uroczystości, jaką jest wesele.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy dwie klimatyzowane sale z niezależnym zapleczem, na których może się biesiadować w trakcie wesela odpowiednio 74 i 110 osób. Sale te są do wyłącznej dyspozycji naszych gości.

Chcąc przygotować jak najlepsze warunki dla organizacji imprez zamkniętych zapewniliśmy 30 miejsc parkingowych oraz całodobowy monitoring obiektu przez profesjonalną firmę ochroniarską.

Dokładamy szczególnych starań, aby przygotowywać przyjęcia zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, dlatego wspólnie z organizatorami szczegółowo ustalamy menu i przebieg uroczystości.

Bogate menu zawierające kilkadziesiąt wykwintnych potraw, jest dostosowywane do upodobań naszych gości, przygotowujemy także potrawy no specjalne życzenie organizatorów wg ich sprawdzonych przepisów. Nad przygotowaniem i przebiegiem przyjęć czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel.

Oferta weselna

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja