Hotel ENERGETYK

Hotel ENERGETYK

4.55 Ocena 43 użytkowników
Adres:
ul. Miła 2
86-300 Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Liczba gości: 250
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (56) 464 41 93 (56) 464 42 06

Zapraszamy do naszego Hotelu, który znajduje się z dala od ulicznego zgiełku, w przepięknym lesie nad brzegiem Jeziora Rudnik. Hotel położony jest w odległości około sześciu kilometrów od centrum Grudziądza. Gwarantujemy doskonałe warunki do pracy jak i wypoczynku. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.

HOTEL ENERGETYK jest doskonałym miejscem do organizacji zjazdów, konferencji, sympozjów, szkoleń oraz spotkań integracyjnych, które odbywać się mogą w 3 salach mieszczących 80 osób i 2 x 30 osób. Jest także idealnym miejscem na lunch, kolację, przyjęcia okolicznościowe lub bankiety. Do dyspozycji jest również RESTAURACJA z 240 miejscami i wyśmienitą kuchnią.

HOTEL dysponuje 100 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3 osobowych wyposażonych m.in. w odbiorniki radiowe i TV, łącza internetowe oraz łazienki.

Hotel jest przystosowany do przyjęcia grup zorganizowanych oraz gości indywidualnych. Naszym Gościom udostępniamy sprzęt sportowy, rowery, jachty, łódki i rowery wodne umożliwiając czynne korzystanie z uroków jeziora w okresie letnim. Zimową porą nasz hotel stanowi bazę do uprawiania bojerów czy wędkowania podlodowego.

Restauracja

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej doskonałej kuchni. Zapewnimy intymną i domową atmosferę w sali "kominkowej" mieszczącej 50 osób. Z jej okien rozciąga się przepiękny widok na Jezioro Rudnik.

Proponujemy:
* doskonałą kuchnię europejską,
* świetnie zaopatrzony bar,
* miłą i profesjonalną obsługę.

Hotel Energetyk dysponuje salą balową mieszczącą do 240 osób oraz mniejszymi salami, na których organizować można imprezy kameralne.

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak:
* Wesela
* Przyjęcia
* Imprezy urodzinowe, imieninowe
* Bale sylwestrowe i karnawałowe
* Zjazdy Rodzinne
* Stypy
* i wszelkie inne imprezy zarówno prywatne jaki i firmowe.

Zapraszamy również do korzystania z naszej oferty konferencyjno-szkoleniowej. Organizujemy wszelkiego rodzaju konferencje, narady, sympozja, szkolenia i zjazdy naukowe.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, oraz fachową i miłą obsługę.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja