Restauracja ADRIA

Restauracja ADRIA

3.25 Ocena 10 użytkowników
Adres:
ul. Wolności 1
41-700 Ruda Śląska, śląskie
Liczba gości: 300
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 32 342 20 45
660 729 370

Dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych dni naszego życia i zasługuje na najlepszą , niepowtarzalną oprawę.

Od kilku lat staramy się dołożyć wszelkich starań aby ten dzień został nie tylko w pamięci Państwa Młodych lecz również ich Rodziców i zaproszonych Gości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Państwa, Restauracja Adria proponuje organizację wszelkiego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych takich jak:

- wesela
- chrzciny
- komunie
- urodziny
- oraz inne spotkania rodzinne

Wyśmienite menu stworzone na życzenie Państwa oraz profesjonalna obsługa sprawią, że każda uroczystość nabierze wyjątkowego charakteru i na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Oferujemy swoją pomoc nie tylko w zakresie doboru odpowiedniego menu weselnego, skomponowanego zgodnie z Pańtwa życzeniem,lecz również pomożemy wybrać oprawę muzyczną,profesjonalną obsługę foto-video oraz dekoracjami stworzyć subtelny i romantyczny klimat sali weselnej .

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne i komfortowe sale:Salę z przepięknym widokiem na nasz ogród , przeznaczoną na przyjęcia do 80 osób, oraz Salę Balową o pięknym,niepowtarzalnym i bogatym wnętrzu z balkonami, lożami i sceną, gdzie bawić może się do 300 osób.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja