Hotel - Restauracja “Kamieniczka”

Hotel - Restauracja “Kamieniczka”

1.55 Ocena 86 użytkowników
Adres:
ul. Młynarska 15-16
59-220 Legnica, dolnośląskie
Liczba gości: 220
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 76 723 73 92 do 96

Hotel „Kamieniczka” położony jest w samym centrum Legnicy, przy jednej z najstarszych ulic w mieście.
Obiekt mieści się w dwóch zmodernizowanych historycznych kamienicach z XIX w. Budynki zostały odrestaurowane z wielkim smakiem, przy zachowaniu oryginalnych elementów architektonicznych.Przytulne i gustowne wnętrza to doskonałe połączenie tradycji z nowoczesnością. O miłą atmosferę oraz dobre samopoczucie Państwa zadba profesjonalnie przeszkolony personel, gwarantujący wysoki standard świadczonych usług.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwie klimatyzowane sale restauracyjne, w których można zorganizować przyjęcie weselne, urodzinowe, komunijne lub jubileuszowe. Dla gości, którzy chcieliby spędzić czas w kameralnej atmosferze zapraszamy do przytulnych pomieszczeń w części hotelowej. Doświadczony i kompetentny personel zapewni Państwu fachową obsługę i wszelką pomoc niezbędną przy organizacji imprez zarówno w naszym lokalu jak i w innych miejscach.


Wszystkich, którzy lubią dobrą rozrywkę zapraszamy także na organizowane przez nas coroczne imprezy m.in.: Bal Sylwestrowy, Karnawałowy, Walentynkowy, Andrzejki itp.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja