Sala Balowa w Radości

Sala Balowa w Radości

2.65 Ocena 62 użytkowników
Adres:
ul. Tomaszowska 4
04-853 Warszawa, mazowieckie
Liczba gości: 140
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 602 744 001
602 18 18 37

„Sala Balowa w Radości” rozpoczęła swoją działalność w lipcu 2006 roku. Powstała na bazie wieloletnich doświadczeń zdobytych podczas prowadzenia Restauracji i Cateringu „Usługi Gastronomiczne Iwona Baniecka” oraz Restauracji „Cafe Baniecka”, której to Właścicielka, specjalnie z myślą o Młodych Parach, osobach prywatnych, a także małych firmach jak i dużych korporacjach, stworzyła „Salę Balową” – miejsce do kameralnych spotkań, przyjęć weselnych, bankietów promocyjnych, eventów firmowych, przyjęć tematycznych, itp. – utrzymując wysoki poziom gastronomiczno-kulinarny.

Do każdego z naszych Gości podchodzimy indywidualnie, i taktujemy wyjątkowo. Sala funkcjonuje okazjonalnie, tylko podczas imprez zorganizowanych z wyprzedzeniem.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo potrawy z kuchni polskiej, śródziemnomorskiej jak i "kuchni fusion”, która opiera się na umiejętnym łączeniu kuchni etnicznych z tradycyjnymi elementami dobrze znanej już Państwu kuchni. W oparciu o smaki, surowce, przyprawy, techniki gotowania jak i serwowania staramy się Naszych Gości zachwycić, aby wspomnienia pozostały długie i niezapomniane.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę balową mieszczącą do 140 osób, letnie patio i ogród. Nasza specjalność - Uroczystości weselne „Było letnie upalne popołudnie. W powietrzu unosił się zapach kwiatów i owoców. Goście wznosili toasty kruszonem, zachwycali się urodą panny młodej i weselnego tortu…ach.” - tak będziecie wspominać po latach najpiękniejszy dzień w życiu i wesele w Sali Balowej. Sala Balowa oferuje Parom Młodym pełną gamę usług związanych z przygotowaniem dnia ślubu i całą ceremonią weselną.
Profesjonalna obsługa zaopiekuje się każdym elementem, zadba o wszystkie szczegóły oraz pomoże w podjęciu niektórych decyzji. Poczynając od aranżacji kwiatowych, dekoracji i muzyki, na wyśmienitej kuchni kończąc. Każda Para może liczyć na przyjęcie zgodne z ich życzeniami. Obiekt jest doskonałym miejscem na zorganizowane wymarzonego wesela. Stworzyliśmy wyjątkową salę balową oddającą swym wnętrzem cząstkę tajemniczości i profesjonalizmu, a to wszystko z myślą o naszych Gościach.
Marzymy o tym, by ten szczególny dzień, w którym mówimy sobie sakramentalne „tak” był jedyny i niepowtarzalny. Pragniemy w pamięci zachować każdy jego szczegół. Miejscem, które to zapewni jest właśnie Sala Balowa. Wyrwany z szarości dnia codziennego i odbiegający od otaczającej nas rzeczywistości, kawałek raju, sprawi, że w ten wyjątkowy dzień Młoda Para poczuje się jak książę i księżniczka, a ich goście przywitani będą jak na królewskim dworze. Na tę wyjątkową noc oddajemy do Państwa dyspozycji klimatyzowaną salę balową, letnie patio oraz naszą wspaniałą obsługę.

Oprócz organizacji uroczystości weselnych mamy przyjemność zaoferować Państwu spotkania biznesowe, bankiety, rocznice oraz kameralne spotkania w gronie najbliższych. Oferujemy bardzo dobre warunki w oryginalnych i stylowych wnętrzach, wyposażonych w nowoczesny sprzęt, umożliwiający prowadzenie zarówno konferencji i szkoleń jak i prywatnych spotkań. Niewątpliwie największym atutem naszej firmy jest oddalenie od zgiełku miasta. Otaczający salę balową Mazowiecki Park Krajobrazowy stanowi niepowtarzalną enklawę ciszy i spokoju, co w pełni sprzyja idealnemu przebiegowi przyjęć. Jeżeli chcecie Państwo na przykład zorganizować imprezę, która ma zintegrować zespół pracowników zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Specjalnie dla Państwa potrzeb oferujemy salę na wyłączność wraz z otaczającym go ogrodem. Cały teren jest zamknięty i chroniony, co pozwoli Państwu na całkowity relaks i dyskrecję. Wykwalifikowana kadra, wyłącznie do Państwa dyspozycji umożliwi pełną swobodę działania.
Służymy pomocą w zakresie doradztwa indywidualnego, dopasowanego do Państwa wymagań i potrzeb. Doradzimy w wyborze menu dostosowanego do rodzaju imprezy, a także przy wyborze i ustaleniu programu artystycznego.
Koszt wynajmu obiektu wynosi 1500zł. Cena obejmuję:
- dekorację Sali, m.in. kosze kwiatów, kule lub tutki z kwiatami
- ochronę obiektu.
Ponadto za symboliczną dopłatą 35zł/osobę, bez potrzeby wcześniejszego uzgodnienia, biesiadnicy mogą bawić się Nasali następnego dnia na poprawinach do godz. 22.00

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja