Niecikowscy Katering

Niecikowscy Katering

2.2 Ocena 44 użytkowników
Adres:
ul. 11 Listopada 36
19-200 Grajewo, podlaskie
Liczba gości: 200
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (86) 272 82 18
509 847 868

KATERING Niecikowscy istnieje na rynku od 1999 r. Jesteśmy jedną z największych firm kateringowych w regionie. Organizujemy wesela i przyjęcia w naszym lokalu WENUS oraz oferujemy obsługę kateringową w miejscu wskazanym przez Państwa.
Dysponujemy salą mieszczącą do 200 gości. Lokal jest klimatyzowany i nowocześnie urządzony. Do dyspozycji gości oddajemyparkingna kilkanaście samochodów.

Zajmujemy się organizowaniem przyjęć okolicznościowych w siedzibach firm, domach i mieszkaniach osób prywatnych. Dostarczamy przygotowane potrawy zgodnie z wcześniejszym zamówieniem. Gwarantujemy profesjonalny sprzęt gastronomiczny oraz doskonale przeszkoloną obsługę kelnerską.

Usługi świadczymy z dużą fachowością a nasza obsługa zapewni doskonałą atmosferę podczas przyjęcia i profesjonalny serwis. Dużą wagę przywiązujemy do walorów smakowych jak i estetycznych podawanych posiłków i potraw. Wiemy jak ważne jest dopasowanie się do klimatu organizowanej przez Państwa uroczystości. Dlatego zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje.

Organizujemy:

?WESELA
?STYPY
?CHRZCINY
?PRZYJĘCIA KOMUNIJNE
?BALE SYLWESTROWE, KARNAWAŁOWE, ANDRZEJKOWE I INNE
?STUDNIÓWKI
?BANKIETY
?KONFERENCJE, SZKOLENIA (sala z dostępem do bezprzewodowego internetu)
?PRZYJĘCIA W PLENERZE
?IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja