SIMPLEX Catering

SIMPLEX Catering

3.2 Ocena 59 użytkowników
Adres:
ul. Monopolowa 6
51-501 Wrocław, dolnośląskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 71 367 01 11
505 182 998
Strona www: http://www.simplex.wroc.pl

SIMPLEX Catering Zajmujemy się szeroko rozumianą działalnością gastronomiczną i kateringową, dysponujemy również malowniczo położoną salą, którą można wykorzystywać do organizacji wesel, imprez okolicznościowych, zabaw tanecznych, koncertów, szkoleń i konferencji.

Zapraszamy Państwa do zorganizowania przyjęcia weselnego na naszej sali! Oddajemy do Państwa dyspozycji przestronną i wytworną salę bankietową, mogącą pomieścić do 150 osób, z wydzieloną sceną dla zespołu muzycznego, z własnym zapleczem kuchennym, gdzie na miejscu przyrządzane są wszystkie dania, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że zawsze będą świeże i gorące. Sala położona jest na Swojczycach we Wrocławiu, nieopodal Stadionu Olimpijskiego, Hali Stulecia i Ogrodu Japońskiego, wśród zieleni, przy Odrze, z dala od miejskiego zgiełku. Dookoła jest mnóstwo miejsca do spacerów, nie ma także problemów z parkowaniem samochodów, a nawet autokarów.
Alkohol i ciasta zapewniają Państwo we własnym zakresie, bez żadnych dodatkowych opłat i ograniczeń z naszej strony, a zabawa może trwać do białego rana, również bez dodatkowych kosztów!
Poniżej przedstawiamy przykładowe menu weselne w różnych wariantach cenowych, wraz ze szczegółami oferty. Proszę pamiętać, iż są to tylko luźne propozycje, zawsze jesteśmy otwarci na Państwa indywidualne sugestie i potrzeb

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja