Dworek Osiecki

Dworek Osiecki

2 Ocena 99 użytkowników
Adres:
ul. Parkowa 42 Osieki
76-003 Koszalin, zachodniopomorskie
Liczba gości: 85
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 94 318 58 29
Strona www: http://www.dworekosiecki.p

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do niezwykłego miejsca –Dworku Osieckiego.Jest to stara, szlachecka posiadłość z początku XX wieku, ukryta pośród rozległego, angielskiego parku o bardzo bogatym drzewostanie. Zarówno Dworek, jak i park wokół Dworku zostały wpisane do rejestru zabytków – pałac dn. 14.05.1965 r. (nr rej. 480), park dn. 26.06.1978 (nr rej. 1050).

Dworek Osiecki jest obiektem hotelowym położonym 13 km na północ od Koszalina, w odległości 3 km od morza. Nasza oferta obejmuje:
- usługi hotelarskie wraz z restauracją i barem;
- organizację uroczystości rodzinnych (wesela, chrzciny, komunie, stypy);
- organizację imprez firmowych (spotkania integracyjne, konferencje, szkolenia);
- organizację spotkań biznesowych

Ślub oraz wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Pragnąc, aby ten dzień był dla Państwa szczególny wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom oraz oczekiwaniom. Bogate doświadczenie w organizacji wesel, pomaga nam w przygotowywaniu dla Państwa wyjątkowej uroczystości, cechującej się niepowtarzalnością, cudowną atmosferą i pięknem oprawy.

Przygotujemy dla Państwa nie tylko wspaniałe przyjęcie weselne – zrobimy także wiązankę dla Panny Młodej, udekorujemy kościół na Państwa ślub, zrobimy dekorację na samochód (w dekoracjach używamy wyłącznie żywych kwiatów), doradzimy w wyborze sukni ślubnej oraz pomożemy we wszelkich kwestiach związanych z tym wyjątkowym dniem.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja