Puchaczówka Kompleks Gastronomiczno - Hotelowy

Puchaczówka Kompleks Gastronomiczno - Hotelowy

1.75 Ocena 34 użytkowników
Adres:
ul.Sienna 5c
57-550 Stronie Śląskie, dolnośląskie
Liczba gości: 250
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 74 81 30 943
604 582 805
Strona www: http://www.puchaczowka.p

Młode Pary serdecznie zachęcamy do zorganizowania niepowtarzalnej uroczystości weselej w Puchaczówce. Górski klimat, profesjonalna organizacja poparta doświadczeniem i pyszne jedzenie sprawią, iż Państwa wesele będzie niezapomnianym przeżyciem.
Zapraszamy do Puchaczówki, Kompleksu Gastronomiczno – Hotelowego położonego w Masywie Śnieżnika w dolinie Siennej u podnóża Czarnej Góry, w którego skład wchodzą:
*nowocześnie wyposażony Pensjonat,
*elegancka i kameralna Willa ,
*niespotykany w regionie Ziemi Kłodzkiej „alpejski” budynek Restauracji i Karczmy.

Puchaczówka oferuje swoim Gościom niemal 140 miejsc noclegowych i wyśmienitą kuchnię, a Sienna jest doskonałą bazą wypadową do licznych atrakcji turystycznych znajdujących się w okolicy (Atrakcje). Zimą Czarna Góra stanowi swoistą mekkę narciarzy i snowboardzistów. W sezonie 2010/2011 do użytku narciarzy będą oddane 3 koleje linowe, w tym 2 szybkie i pogrzewane kanapy 4-osobowe oraz 7 wyciągów orczykowych na ponad 10 kilometrach tras narciarskich!

Puchaczówka to doskonałe miejsce na zorganizowanie wesela, imprez rodzinnych, integracyjnych, a także konferencji i szkoleń. Bogate doświadczenie w organizacji tego typu przedsięwzięć jak również otwartość na oczekiwania każdego gościa sprawiają, że Puchaczówka jest miejscem do którego się wraca.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja