Hotel Czarna Hanka

Hotel Czarna Hanka

2.65 Ocena 91 użytkowników
Adres:
ul. Kościuszki 130
64-700 Czarnków, wielkopolskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (67) 255 24 58
Strona www: http://www.wpuszczy.pl

Kompleks hotelowo-turystyczny „Czarna Hanka” zapewni każdemu gościowi możliwość czerpania całymi garściami z tych spichlerzy przyrody, gwarantując wygodny pobyt i smaczne jedzenie, a wszystko w przyjaznych cenach. Każdy z Państwa spędzi tu czas na sposób, jaki mu najbardziej odpowiada. Można tu bowiem znaleźć atmosferę rodzinną i biesiadno-klubową. Dodatkowo umożliwiamy Państwu aktywną formę spędzania czasu: jazdę konną, na rowerze, pływając czy grając na korcie tenisowym.

Zapraszamy serdecznie!

Trwale zapadające w pamięć "okoliczności przyrody" stanowią znakomitą oprawę dla najważniejszych rodzinnych uroczystości, takich jak uroczystości weselne i komunijne. Na terenie posesji hotelowej znajduje się obszerny namiot, w pełni wyposażony w stoły i krzesła, w niezbędne urządzenia gastronomiczne, nagłaśniające i sanitarne, w okresie jesienno - zimowym efektywnie ogrzewany.

Do dyspozycji głównych bohaterów takich uroczystości hotel zapewnia dodatkową atrakcję w postaci przejażdżki bryczką. Gościom uroczystości kompleks zapewnia nocleg w hotelowych pokojach i apartamencie.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja