Hotel Klif

Hotel Klif

4.45 Ocena 79 użytkowników
Adres:
ul. Kolejowa 52
63-500 Ostrzeszów, wielkopolskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (62) 730 14 22 606 556 619

Posiadamy salę na przyjęcia okolicznościowe z pełnym zapleczem gastronomicznym na ok. 150 miejsc. Organizujemy przyjęcia komunijne,18- nastki, wesela, rocznice i inne. Dla firm i instytucji obsługujemy zebrania, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe itp.

Sala szkoleniowa na ok. 80 osób wyposażona jest w projektor oraz odzielne zaplecze sanitarne i gastronomiczne (możliwość podania kawy, herbaty, posiłków) na spotkania, szkolenia , pokazy itp.


Sala ta może pomieścić ok. 50 osób na imprezy z tańcami (małe wesela, imieniny, urodziny, spotkania rodzinne, firmowe, szkolne, komunie i inne) z pełną obsługą gastronomiczną. Sala ma połączenie z pokojami hotelowymi oraz z kręgielnią.

Oferujemy przytulne pokoje 1, 2 lub 3 osobowe z łazienkami. W każdym pokoju znajduje się TV, stałe łącze internetowe , telefon a w wybranych pokojach klimatyzacja. Posesja przy hotelu jest zamykana na noc, posiadamy 2 parkingi na ok. 15 i 30 samochodów.

W kompleksie oprócz hotelu znajduje się pub, kręgielnia (bowling) oraz sala weselna co zapewnia kompleksową obsługę , wygodę i daje możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja