Restauracja Mazurska

Restauracja Mazurska

3.55 Ocena 26 użytkowników
Adres:
ul. Poligonowa 30
04-051 Warszawa, mazowieckie
Liczba gości: 300
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (22) 357 50 08

Restauracja Mazurska - Centrum Konferencyjne KOARA EXPO Restauracja Mazurska wspólnie z Centrum Konferencyjnym KOARA EXPO (ul. Poligonowa 30, 04-051 Warszawa) zapraszają do realizacji niezapomnianych przyjęć weselnych.
Działając nieprzerwanie od 2005 r. wyspecjalizowaliśmy się w organizacji imprez okolicznościowych oraz konferencji, wystaw i szkoleń zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesu.


Podstawowym miejscem realizacji przyjęć weselnych jest jedna z najładniejszych warszawskich sal wielofunkcyjnych (o powierzchni 420 m2), z pełną infrastrukturą, w tym klimatyzacją, nagłośnieniem, kompletnym zapleczem gastronomicznym oraz dużym, stacjonarnym podestem estradowym. Sala posiada regularny prostokątny obrys, jest pozbawiona filarów, tak że jej kształty umożliwiają wydzielenie dużego parkietu tanecznego. Nadto wyróżnia się znakomitą akustyką, co zostało docenione m.in. przez wilanowską Królewską Orkiestrę Symfoniczną, z którą stale współpracujemy. Na opisywanej sali może się jednocześnie bawić 200 osób.
Alternatywnie możemy zaproponować opcję organizacji mniejszych imprez w stylizowanych na karczmę, klimatyzowanych wnętrzach Restauracji Mazurskiej, do której przylega sala taneczna. Pojemność tej części obiektu to ponad 100 miejsc. Współpracują z nami doświadczeni konsultanci ślubni, którzy - w przypadku otrzymania takiego zlecenia - mogą podjąć się koordynacji wszelkich funkcji związanych z kompleksową organizacją ślubu (w tym: scenariusz i reżyseria przebiegu ceremonii, moda ślubna, dekoracje (także kwiatowe), transport, obsługa foto / video, prowadzenie i oprawa muzyczna przyjęcia).

Lokalizacja kompleksu - przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych Stolicy, tj. przy Trasie Łazienkowskiej (skrzyżowanie ulic Poligonowej i Ostrobramskiej - umożliwia szybkie - jak na warunki warszawskie - dotarcie do obiektu. O ile chodzi o położenie jest to wręcz idealny punkt dla mieszkańców dzielnic: Praga Południe, Wawer, Wesoła. Dysponujemy parkingiem na ok. 40 samochodów, z możliwością jego dalszego powiększenia, w przypadku powstania takiej potrzeby. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz przyjazne, konkurencyjne ceny.

Na życzenie dokonujemy rezerwacji apartamentu dla Nowożeńców (ew. miejsc noclegowych dla Gości) w zaprzyjaźnionych hotelach (2* lub 3*), zlokalizowanych w odległości do 800 m. od obiektu. Pełna, profesjonalna obsługa gastronomiczna jest zapewniana przez Restaurację Mazurską.
W sezonie letnim możliwość uruchomienia ogródka piwnego na t.zw. świeżym powietrzu; na życzenie animacja zajęć dla dzieci przez dyplomowanego pedagoga. Inne - w zależności od oczekiwań.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja