Porto Praga

Porto Praga

4.3 Ocena 75 użytkowników
Adres:
Ul. Stefana Okrzei 23
00-000 Warszawa, mazowieckie
Liczba gości: 60
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (22) 698 50 10
(22) 698 50 01
Strona www: http://www.portopraga.pl/o_nas/o_nas.htm

Usytuowana w sercu starej warszawskiej Pragi restauracja jest miejscem szczególnym – została stworzona z myślą o poszukujących nowości warszawskich koneserach smaku.
Wystrój Porto Praga wykreował jeden z najlepszych polskich projektantów wnętrz, łącząc oryginalne fundamenty starego praskiego młyna z elementami stylu Art Deco.

Klimat Porto Praga sprawia, że od pierwszej chwili goście czują się jak u siebie. Na trzech poziomach lokalu znajduje się Restauracja, VIP Bar, gdzie w komfortowej atmosferze można delektować się najlepszymi rodzajami whisky i wypalić wyborne cygaro oraz Coctail Club Bar z doskonałym fortepianem i parkietem do tańczenia.
Przyjazny i kompetentny personel zapewnia znakomitą obsługę wszystkim odwiedzającym lokal.

„Niezwykłe miejsce łączące swojski praski klimat i miejską nowoczesność, niczym z londyńskiego City. (…) Porto Praga to restauracja dla beztroskich hedonistów, ale i dla smakoszy.” – Rzeczpospolita

Restauracja Porto Praga specjalizuje się w kompleksowej organizacji ekskluzywnych przyjęć ślubnych i innych bankietów okolicznościowych.
Posiadamy wyspecjalizowany personel w obsłudze tego typu imprez oraz niezbędne zaplecze techniczne. Porto Praga to gwarancja najwyższej jakości potraw, organizacji i obsługi kelnerskiej. Zapraszamy do kontaktu z naszym Event Managerem w celu omówienia Państwa oczekiwań.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja