Restauracja Hotel Koloseum

Restauracja Hotel Koloseum

4.75 Ocena 91 użytkowników
Adres:
ul. Kaliska 14
62-700 Turek, wielkopolskie
Liczba gości: 70
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (63) 289 19 78

Przedstawiamy Państwu specjalną ofertę cateringową. Organizujemy m.in.: przyjęcia, bankiety, inne imprezy okolicznościowe, imprezy plenerowe, jak również stałą obsługę cateringową biur i urzędów. Oferujemy dania będące odbiciem charakterystycznych kuchni całego świata.

Doskonałym sprawdzianem naszych umiejętności są przyjęcia weselne, gdzie króluje domowa kuchnia polska. W mistrzowski sposób łączymy tradycyjne dania z najbardziej wyszukanymi potrawami, całość zaś dopełniają harmonijnie dobrane gatunki win i wyśmienite desery.

Nasi specjaliści przedstawią Państwu przynajmniej kilka alternatywnych ofert organizacji przyjęcia, w których znajdą Państwo również propozycje dotyczące dekoracji Sali, możliwości skorzystania z dring-baru i usług profesjonalnego barmana, przygotowania szwedzkich stołów itp.

Realizujemy najbardziej wyszukane pomysły
, niekonwencjonalne scenariusze, często w trudnych lub zupełnie nieprzygotowanych do tego zapleczach. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, a nowe wyzwania to kolejna przygoda, która inspiruje nas do nieustannego tworzenia.
Ceny oraz zakres usług pozostawiamy do indywidualnej konsultacji z Państwem.

Hotel Koloseum posiada komfortową bazę noclegową i doskonale zorganizowane zaplecze gastronomiczne. Usytuowany jest w centrum miasta, skąd z łatwością dotrą Państwo do wszystkich urzędów, biur, dworca autobusowego i sklepów, a ekskluzywne wnętrza obiektu zapewnią gościom wspaniały odpoczynek.
Każdy z pokoi posiada osobą łazienkę (z kabiną prysznicową, suszarką do włosów i płynami do kąpieli) telewizor, telefon i lodówkę. Na terenie całego obiektu nasi Goście mają możliwość nieodpłatnego korzystania z szybkiego, bezprzewodowego łącza internetowego. Pokoje o podwyższonym standardzie są klimatyzowane. Starannie dobrane szczegóły wystroju wnętrza, umeblowanie, oświetlenie, dbałość naszego personelu o utrzymanie nienagannego porządku i wrażliwość na każdą uwagę sprawiają, że poczujecie się tu Państwo jak w domu.

W cenie noclegu przygotujemy dla Państwa prawdziwie królewskie śniadanie. Na szwedzkim stole, oprócz kompozycji różnorodnych gatunków serów, wędlin, sałatek, wędzonych ryb, serwujemy owoce, jogurty, płatki i zawsze świeże pieczywo. Na życzenie przygotowujemy jajecznicę lub inne ciepłe dania.

Zapraszamy do współpracy.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja