DOBRZEC

DOBRZEC

1.55 Ocena 57 użytkowników
Adres:
ul. Biskupicka 21
62-800 Kalisz, wielkopolskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 501 211 892

Sala Dobrzec istnieje od 11 lat i od początku nieprzerwanie jako sala bankietowo – weselna cieszy się dużym zainteresowaniem na organizację imprez okolicznościowych, a podczas imprez karnawałowych pełnym kompletem gości.

Klientów przyciągamy super atmosferą, zawsze świeżym i bardzo smacznym jedzeniem. Nasi klienci wychodzą zadowoleni wiedząc, że na kolejnej imprezie znów stoły będą się uginały od wszelakiego jadła.

Proponujemy przede wszystkim kuchnię staropolską i śródziemnomorską z elementami fusion. Nasze potrawy wyróżnia przede wszystkim bogaty smak oraz nowatorskie dekoracje. Naszym specjałem jest tradycyjny barszcz czerwony na owocach suszonych z dużą ilością czosnku, a także marynowany kark pieczony w piecu. Specjalizujemy się także w lekkich sałatkach, których w swojej ofercie mamy ponad 30. Natomiast z przystawek rybnych szczycimy się pangą faszerowaną łososiem w sosie jabłkowo chrzanowym. Ważnym faktem, o którym należy wspomnieć jest to, że u nas klient sam określa kwotę, w której chce zorganizować swoje przyjęcie.

Na Sali w Dobrzec możesz zorganizować wesele na maksymalnie 120 osób. Organizujemy także mniejsze przyjęcia: komunie, osiemnastki itp., ja również duże imprezy "zasiadane” na ponad 200 osób. Możemy także zorganizować przyjęcie w miejscu wskazanym przez klienta i w tym wypadku nie mamy żadnych ograniczeń.

Prowadzimy również wypożyczalnie aut, w tym limuzyn. Dysponujemy Hummerem, Fordem Mustangiem, Porsche Cayenne, BMW 760iL, Mercedesem S a także Oplem Insignią. Naszym klientom oferujemy wysokie rabaty. Szczegóły na stronie: www.wynajemautakalisz.pl

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja