Hotel Marion

Hotel Marion

2.15 Ocena 38 użytkowników
Adres:
ul. Elektryczna 4b
33-100 Tarnów, małopolskie
Liczba gości: 200
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 697 725 309 691 523 966

Witamy Państwa serdecznie.

Dom Weselny Marion rozpoczął swoją działalność w 2009 roku. Jest wynikiem 12-letniego doświadczenia jakie pozyskaliśmy w naszych trzech domach weselnych. Mamy bogate doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, a także imprez firmowych.

Nasze stylowe wnętrze i profesjonalna obsługa zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Dom weselny Marion znajduję się na obrzeżach miasta Tarnowa w bardzo spokojnej i cichej okolicy, jest otoczony ogrodem. Do dyspozycji gości oddajemy Duzy monitorowany parking. Gwarantujemy, że jeszcze długo będziecie Państwo mile wspominali spędzony czas w naszym lokalu.

Organizujemy:
- przyjęcia weselne
- konferencje
- bankiety
- studniówki
- komunie
- chrzty
- wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe

Organizacja imprez w Hotelu Marion.

Szczególna dbałość o jakość, smak i sposób podawania potraw oraz dekoracji stołów sprawia, że każdy organizowany przez nas bankiet ma swój niepowtarzalny charakter. Potrafimy zapewnić pełen profesjonalizm i całkowicie zrealizować Państwa wymagania. Nasi kucharze należą do najlepszych. Stawimy się z doświadczoną załogą, specjalistycznym sprzętem oraz doskonałym jedzeniem grilowym w naszym ogrodzie.
Catering - Elastyczność, potrafimy sprostać różnym wymaganiom naszych Klientów w kwesti kulinarnej obsługi, zarówno w kwestii planowania menu, jak i klimatu uroczystości (wystrój, obsługa, muzyka).

Zajmujemy sie kompleksowo obsługą gastronomiczną, zamawianą na większe imprezy. To forma obsługi wesel, imienin, spotkań firmowych, komunii, nie tylko stacjonarnych, w zamkniętych pomieszczeniach, ale również w plenerze, np. w ogrodzie, czy przy ognisku.
Dysponujemy bardzo nowoczesnymi i niezawodnymi urządzeniami, zapleczem kuchennym i sprzętem piknikowym, a także zapleczem technicznym.

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni klimatyzowaną salę balową mieszczącą do 200 osób.

Posiadamy również 40 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 osobowych, każdy z łazienką i TV.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja