Restauracja Pasaż

Restauracja Pasaż

4.75 Ocena 17 użytkowników
Adres:
Plac Kazimierza Wielkiego 2
33-100 Tarnów, małopolskie
Liczba gości: 100
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (14) 627 82 78 602 614 214

Restauracja Pasaż jest wymarzonym miejscem na przygotowanie wyjątkowej uroczystości weselnej!

Dołożymy wszelkich starań, by ten wyjątkowy dzień pozostał na zawsze w pamięci nie tylko Młodej Pary, ale wszystkich Gości Weselnych.

Stylowe, komfortowo urządzone, klimatyzowane wnętrza gwarantują dobry nastrój.

Skomponowane przez Szefa Kuchni menu zadowoli każdy, nawet najbardziej wyszukany kulinarny gust. Profesjonalna obsługa sprawi, ze goście będą mogli skupić sie na tym, co najważniejsze - zabawie i wspólnej celebracji swięta Młodych Małżonków!

PO PIERWSZE - DOŚWIADCZENIE
Restauracja Pasaż od wielu lat przygotowuje przyjęcia weselne i inne uroczystości rodzinne. Mamy za sobą kilkaset tego typu imprez - to procentuje! Zdobyte w ten sposób doświadczenie jest widoczne na każdym kroku - od atrakcyjnego menu, przez wykwintny sposób podania, aż po profesjonalną obsługę.

PO DRUGIE - PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA... GOŚCI
Wyborne trunki i właściwie skomponowane menu to podstawa każdej uroczystości weselnej. Wybór zestawu dań głównych, zakąsek, deserów, napojów i alkoholi nie jest łatwy. Dlatego już na tym etapie przygotowań proponujemy Państwu pomoc naszego Szefa Kuchni. Jego wiedza i doświadczenie pozwolą skomponować listę potraw, które mile zaskoczą podniebienia Weselników. Kilka wariantów menu, opartych na tradycyjnej staropolskiej kuchni, ułatwi podjęcie wlaściwej decyzji.
Niezdecydowani mogą być pewni także i tego, że - niezależnie od wyboru - jedzenia na pewno nie zabraknie!

PO TRZECIE - KLASA I STYL
Ogromne znaczenie przywiązujemy do wyglądu i sposobu podawania potraw. Walory estetyczne poprawiają doznania smakowe i nastrój biesiadników. Dodają też uroczystości klasy i splendoru. Przyozdabianie sali i stołów to kolejna specjalność Restauracji Pasaż.

PO CZWARTE - WYGODA
Lokalizacja Restauracji w samym centrum tarnowskiej Starówki, dostęp do publicznego parkingu, bliskość bazyliki katedralnej i bazy hotelowej gwarantuje bezproblemową logistykę i ułatwia przygotowanie uroczystości.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja