Hotel Skalny Dworek Karczma Hanka

Hotel Skalny Dworek Karczma Hanka

4.9 Ocena 82 użytkowników
Adres:
ul. Krakowska 7a
34-400 Nowy Targ, małopolskie
Liczba gości: 100
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (18) 261 24 10
(18) 266 76 89
Strona www: http://www.skalnydworek.pl

Hotel Skalny Dworek*** jest zacisznym i magicznym hotelem, który potrafi każdego zauroczyć. Tutaj nowoczesność przeplata się z regionalnym stylem, a wszystko to tworzy wyjątkowe miejsce do którego warto wracać...

Unikalny klimat, miła atmosfera oraz profesjonalna obsługa połączone z najwyższym poziomem usług tworzą idealne miejsce zarówno do wypoczynku jak i chwil wytchnienia po pracy.Hotel Skalny Dworek*** oferuje wysoki standard połączony z góralską gościnnością i tradycją.


Karczma Hanka

Przytulne wnętrze, miłe ciepło kominka i domowy klimat zachęcają do biesiadowania.

"Karczma Hanka" ma łączyć tradycyjne wartości kuchni regionalnej z nowoczesną sztuką kulinarną. Różnorodne menu zostało dobrane w taki sposób, by sprostać wyrafinowanym smakom naszych gości. Czynimy wszelkie starania, aby serwowane dania nie tylko spełniały oczekiwania smakowe, aby również atmosfera panująca w karczmie kojarzyła się z miejscem, gdzie czas spędza się przyjemnie i zawsze w dobrym towarzystwie

Oferujemy Państwu wytworną, klimatyzowaną salę bankietową odpowiednią na bankiety, imprezy integracyjne i promocyjne oraz okolicznościowe oficjalne i prywatne jak:
* wesela
* komunie
* jubileusze
* chrzciny
* rocznice
* i inne

Wyjątkowy wystrój, przestronna i elegancka sala urządzona w unikalnym stylu sprawiają, że potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji wszystkich imprez - od niewielkich przyjęć po duże bale.

Posiadamy duże doświadczenie i potrafimy sprawić, aby każde przyjęcie było jedyne w swoim rodzaju. Wiemy jak połączyć dobrą zabawę z elegancją. W każdym przypadku oferujemy miłą i profesjonalną obsługę, która zadba o to, by impreza była udana pod każdym względem.

Wszystkie szczegóły bankietu i menu, ustalamy indywidualnie, ściśle dopasowując się do życzeń i zasobności portfela. A nasz doskonały szef kuchni wyczaruje pyszności, którym trudno się będzie oprzeć.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm potwierdzają rzesze zadowolonych, wiernych klientów. Naszą specjalnością jest organizacja wesel, firmowych bankietów, przyjęć rodzinnych zarówno kameralnych, jak i dla większej grupy gości.


Przyjęcia weselne

Dzień Ślubu jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu, który pamiętać będziemy przez długi, długi czas, dlatego tak ważny jest staranny dobór miejsca na tę okazję oraz profesjonalna organizacja przyjęcia. Kierując się tą myślą tworzyliśmy i dopracowaliśmy naszą ofertę organizacji imprez weselnych. Zaścianek jest miejscem zaprojektowanym zgodnie z doświadczeniami zbieranymi przez nas od wielu lat, łączące w sobie elegancję nowoczesności i polską tradycję.

* Zapewniamy: pięknie urządzoną salę balową
* wyśmienite potrawy
* dobraną zgodnie z gustami Młodej Pary muzykę
* przytulne pokoje pozwalające wypocząć po udanej zabawie

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja