Restauracja Miód Malina

Restauracja Miód Malina

4.6 Ocena 56 użytkowników
Adres:
ul. Grodzka 40
31-044 Kraków, małopolskie
Liczba gości: 200
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (12) 430 04 11

Nasza restauracja doskonale nadaje się do zorganizowania przyjęcia weselnego.
Z najwyższą starannością dbamy o nastrój w ten wyjątkowy wieczór i staramy się spełnić Państwa oczekiwania pod każdym względem. Menu ustalane na tę uroczystość uwzględnia nasze wyjątkowe propozycje jakich nie można znaleźć w codziennej karcie menu.

Służymy Państwu pomocą przy wyborze odpowiednich dań oraz win z naszej karty, oprawy uroczystości i wyjątkowej dekoracji stołów.
Zależy nam by chwile spędzone tutaj były dla Państwa niezapomniane.

"Miód Malina" jest również wymarzonym miejscem do spotkań przedświątecznych. Atmosfera miejsca, tlące się w zakamarkach świece, prawdziwe choinki udekorowane światełkami i złotymi ozdobami oraz płonący ogień w wielkim piecu dają niespotykane ciepło, które udziela się wszystkim od wejścia. Na tę okoliczność proponujemy Państwu specjalne menu, uwzględniające tradycyjne polskie dania wigilijne i świąteczne, z prawdziwie polskimi dodatkami: grzybami marynowanymi, śliwami w occie, czy też marynowaną dynią. Stoły ozdobione gwiazdkami betlejemskimi, siankiem pod śnieżnobiałym obrusem i opłatkiem z pewnością obudzą u Państwa świąteczny nastrój.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Restauracji Wesele

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja