Restauracja Karat

Restauracja Karat

4.05 Ocena 37 użytkowników
Adres:
ul.Konstytucji 3-go Maja 23c
58-540 Karpacz, dolnośląskie
Liczba gości: 200
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (75) 761 90 77

Restauracja Karat jest usytuowana w samym sercu pięknego miasta Karpacz, przy głównej ulicy Konstytucji 3-go Maja 23c. Nieopodal znajduje się kościół rzymsko-katolicki p.w. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, który zachwyca swą barokową architekturą. Niepowtarzalna atmosfera miasta nie opuszcza nas, gdy wstępujemy w progi Restauracji. Przestronne wnętrza, bogactwo smaku tradycyjnej i staropolskiej kuchni, przemiła obsługa, zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta.

Restauracja Karat to nie tylko miejsce na kolację we dwoje lecz również na celebrowanie najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Przyjęcia weselne, studniówki, komunie, chrzciny czy też obrony doktorskie, konferencje, wystawne bankiety organizujemy często, z prawdziwą pasją i przyjemnością.

Menu opracowujemy specjalnie do rodzaju przyjęcia, tak aby podkreślić jego charakter i porę roku. Menu jest zawsze dostosowane do potrzeb, wymagań i możliwości każdego klienta. Zapewniamy całkowitą obsługę kucharską i kelnerską.

Posiadamy piękną sale weselną o bardzo oryginalnym wystroju, która pomieści do 200 osób.
Jeżeli chcesz zaskoczyć swoich gości wspaniałą zabawą i atmosferą w wyjątkowym miejscu, oczekujesz kreatywnych rozwiązań, chcesz aby twoje marzenia o tym najważniejszym dniu w życiu przemieniły się w rzeczywistość, zobacz naszą restaurację i sprawdź czy to jest miejsce, którego szukałeś.

Do dyspozycji gości oddajemy również duży zamykany i bezpieczny parking.

Bardzo prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów i otrzymania zdjęć sali z Anną Gulba pod numer telefonu 608 697 912.

Serdecznie zapraszany

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja