Pałac Czerniejewo

Pałac Czerniejewo

3.3 Ocena 49 użytkowników
Adres:
ul. Gen. Lipskiego 5
62-250 Czerniejewo, wielkopolskie
Liczba gości: 200
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (61) 427 30 30
Strona www: http://www.czerniejewo-palac.pl

Hotel pałacowy wyposarzony jest e meble pochodzące z XIX i XX wieku. Wszystkie pomieszczenia w hotelu mają charakter użytkowy. Hotel pałacowy to 18 miejsc noclegowych w 9 apartamentach (pokoje i apartamenty). W których na początku czerwca 1997 roku przebywali prezydenci Węgier, Czech, Litwy, Słowacji, Niemiec, Ukrainy i Polski. Każdy gość jest mile widziany.
Proponujemy Państwu organizację imprez zarówno w pałacu, jak i w restauracji Wozownia.

Organizujemy:
- konferencje
- przyjęcia komunijne
- przyjęcia weselne

Restauracja Pałacowa
Znajduje się w skrzydle łączącym pałac z oficyną zachodnią. Skrzydło to zostało dobudowane w trakcie prac remontowo-restauracyjnych w latach 1978 – 1985 po przejęciu Zespołu Pałacowego przez Kombinat PGR Żydowo. 5-osiowa galeria, analogiczna jak od wschodu budynku, zbudowana wg planu architekta Juliusza Nagórskiego.
Restauracja Pałacowa jest miejscem organizowania imprez rodzinnych ( m.in. wesel, komunii, chrzcin) oraz firmowych ( m.in. bankietów, uroczystych kolacji).

Restauracja Wozownia
Wschodni budynek zlokalizowany na dziedzińcu wjazdowym (avant – cour), zbudowany na rzucie prostokąta. Należy do tzw. budynków stajennych ( drugi budynek zachodni – zbudowany na planie litery L). Przeznaczenie obu budynków na przestrzeni wieków ulegało zmianie. Na początku XIX w mówi się o stajni (budynek wschodni) i wozowni (budynek zachodni). Ostatni właściciel majątku traktował stajnię jako garaż a w wozowni trzymał konie i powozy.
Obecnie budynek ten pełni funkcję restauracyjno hotelową. Restauracja serwuje m.in. potrawy regionalne a jej specjalnością są potrawy z dziczyzny. Miejsce w którym można zjeść smaczny obiad z całą rodziną.

Propozycje menu weselnego:
Propozycja menu I
Propozycja menu II
Propozycja menu III

Serdecznie zapraszamy!

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja