Aviola, dom_weselny, lokal, dwór, hotel, wesele, Swarzędz, ślub, wielkopolskie, sala weselna, organizacja imprez, chrzciny, komunie, przyjecie weselne, www.miejsce-na-wesele.pl, sala na wesele

Aviola Aviola Aviola Aviola Aviola Aviola


Aviola

Adres:
ul. Okrężna 39
62-020 Swarzędz
wielkopolskie
Liczba gości: 80
Liczba noclegów: brak danych
Telefon:(61) 651 64 94 608 423 590


u u u
3.95 Ocena 50 użytkowników
Aviola to wymarzone miejsce na ten jeden jedyny dzień w życiu, który w otoczeniu ciszy i spokoju tworzy wyjątkowy klimat. Obiekt położony jest w Swarzędz. Swoim klimatem i otoczeniem przyciąga wielu gości. Powierzając przygotowanie przyjęcia weselnego organizatorzy przygotują bogata ofertę. Nasi pracownicy to mistrzowie w swoim fachu. Szef kuchni przygotuje nam wykwintne i najlepsze menu aby zadowolić podniebienia gości. Spośród przygotowanych przez szefa kuchni menu mogą Państwo wybrać to które najbardziej odpowiada lub stwożyć własne i indywidualne dania. Niesamowity wystrój lokalu połączony z dekoracją kwiatową z ślicznymi kompozycjami żywych kwiatów czynią istnie bajkową atomsferę. 80 to maksymalna ilość osób mogących zmieścić się bez tłoku w naszym lokalu.
Aviola jest wspaniałym obiektem z rozbudowaną infrastrukturą, wyposażeniem i wieloma atrakcjami. Mogą Państwo korzystać z dużego parkingu. Przygotować własny posiłek w wspaniale wyposarzonej kuchni. Cała oferta na naszej stronie.

Zapraszamy Państwa do spędzenia najmilszych chwil w naszych hotelowych gościnnych progach.
Lokalizacja
Cennik
opinieOpinie o lokalu terminRezerwuj termin
Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu