Restauracja Podkowa

Restauracja Podkowa

3.05 Ocena 65 użytkowników
Adres:
Ul. II Armii Wojska Polskiego 31
59-700 Bolesławiec, dolnośląskie
Liczba gości: 250
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 75 732 05 72
Strona www: http://www.makaba.pl

Restauracja PODKOWA to lokal cichy i spokojny, o ładnym wystroju i miłej obsłudze. Potrawy przygotowywane są w sposób bardzo staranny, dzięki czemu smakują wyśmienicie. Najlepszą sławą cieszą się nasze pierogi, robione zgodnie z domową recepturą.
Pub i restauracja Podkowa zajmuje się organizowaniem imprez okolicznościowych. Dzięki pięknemu wystrojowi wnętrza restauracji i pubu uroczystości organizowane w Podkowie zyskują niezwykłą atmosferę i piękną oprawę. Mamy tu wygodny i dobrze oświetlony parkiet, oraz dobre nagłośnienie, co gwarantuje dobrą zabawę.
W naszej ofercie znajdują się wesela, chrzciny, komunie, rocznice ślubów, uroczyste kolacje i wiele innych.
Na życzenie klientów organizujemy imprezy zamknięte, na których zapewniamy zespół muzyczny lub profesjonalnego DJ’a oraz szybką i sprawną obsługę. Dekoracje sali i stołów są bardzo różnorodne i bogate.
Restauracja Podkowa przygotowuje jedzenie, zgodnie z wymaganiami klientów (potrawy wybierane są z menu restauracji), oraz alkohol i napoje, zgodnie z wyborem klientów.
Imprezy takie organizujemy na najwyższym poziomie, gwarantujemy udaną zabawę i wspaniałe wspomnienia. Organizujemy także imprezy połączone z cotygodniowymi dancingami. Na takie okazje wydzielamy część sali zapewniając prywatność gościom specjalnym. Goście tacy mają zapewnioną odrębną obsługę. Potrawy podawane w trakcie uroczystości wybierają klienci ją organizujący, uprzednio uzgadniając ich rodzaj i kolejność. Do wyboru mają także różne napoje i alkohole, które dostarcza restauracja.
Szczegóły dotyczące organizowanej imprezy można ustalić z właścicielem restauracji. Nasi pracownicy zawsze starają się realizować życzenia organizatorów. Ceny podlegają negocjacjom.


Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja