Hotel Barczyzna

Hotel Barczyzna

4.9 Ocena 23 użytkowników
Adres:
Barczyzna 12
62-330 Nekla, wielkopolskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: 68
Telefon: (61) 611 02 25
Strona www: http://www.hotelbarczyzna.pl

Hotel Barczyzna to wypoczynek wśród natury, w sercu Wielkopolski, kilka minut od trasy Poznań – Warszawa. To przystanek na drodze miejskiego pędu, znajdujący się tuż obok, a jednocześnie daleko od gwaru i szumu wielkiego miasta.
Nasz Hotel oferuje 28 przestronnych pokoi z łazienkami, w tym: apartament oraz dwa pokoje z tarasami.
Restauracja (12.00- 22.00) może być miejscem spotkań nawet dla 70 osób. Pięknie nakryty stół, wyśmienite jedzenie i miła obsługa- nasza propozycja na mile spędzony czas.

Sala Bankietowa to okazja do zorganizowania każdej uroczystości (do 200 osób) oraz spotkania firmowego. Spotkania integracyjne, szkolenia firmowe odbywające się w Hotelu Barczyzna to sposób na połączenie pracy z przyjemnością. Bogate zaplecze konferencyjne i widok lasu za oknem gwarantują efektywne wykorzystanie cennego czasu.

Sala Rekreacyjna zaprasza do gry w bilard, dart, piłkarzyki czy też tenis stołowy. To idealne miejsce, by odpocząć w gronie bliskich. Natomiast Ogród Zimowy to propozycja relaksu przy kominku i dobrej kawie.

Dla ceniących aktywny wypoczynek proponujemy: Nordic Walking, wypożyczenie rowerów, przejażdżki bryczką, korzystanie z boisk sportowych i kortów tenisowych. Otoczenie Hotelu jest wyśnionym miejscem organizacji wszelkich imprez plenerowych oraz tłem dla Młodej Pary podczas sesji fotograficznej.

Cennik

Hotel Barczyzna - cennik

  • Cena za 1 osobę0.00
  • Cena za wynajęcie lokalu0.00
  • Zaliczka1000.00

Lokalizacja