Centrum Wypoczynkowo - Konferencyjne Zacisze

Centrum Wypoczynkowo - Konferencyjne Zacisze

4.85 Ocena 74 użytkowników
Adres:
ul. Wioślarka 4
77-400 Złotów, wielkopolskie
Liczba gości: 180
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (67) 263 23 58 723 223 333

CWK Zacisze to nowoczesny obiekt, położony przy jeziorze Zalewskim, niedaleko Złotowa. Lokalizacja przy drodze wjazdowej ze Złotowa umożliwia dogodny dojazd do centrum oraz tras wylotowych.

Oferujemy 54 miejsca noclegowe w komfortowych pokojach 1, 2, 3 - osobowych oraz apartamentach. Pokoje wyposażone są w: łazienkę,dostęp do internetu oraz TV SAT w każdym pokoju.

W restauracji oprócz uroczystych obiadów, kolacji, bankietów organizujemy:
- wesela,
- bale,
- studniówki,
- połowinki,
- chrzciny,
- komunie,
- spotkania biznesowe.

Obsługa restauracji to wysoko wykwalifikowany personel, który doradzi przy wyborze odpowiedniego dania z karty. By dopełnić uczty proponujemy relaks przy barze z lampką szlachetnego trunku

Uroczystość weselna to uhonorowanie kilkumiesięcznej pracy Młodej Pary do tego podniosłego wydarzenia jakim jest ceremonia Ślubna. Organizując przyjęcie weselne w Zaciszu przekonacie się Państwo że będzie to trafna decyzja. Zadbamy o wszystkie nawet najdrobniejsze szczegóły. Stworzymy niepowtarzalną i niekonwencjonalną atmosferę, która na długo zapadnie w pamięci Gości , a przed wszystkim Młodej Parze. Wyjątkowość temu wydarzeniu nada również okolica otoczona malowniczym, lasem , oraz jeziorem Zaleskim stanowi dla gości prawdziwą oazę i sprawia że jest to wymarzone miejsce na uczczenie tego wydarzenia. Żadne słowa nie oddadzą prawdziwego klimatu Zacisza

Dysponujemy dwiema salami mieszczącej do 200 osób. Każdą uroczystość weselną przygotowujemy indywidualnie, stosownie do oczekiwań oraz w oparciu o budżet naszych Gości. Powitanie chlebem i solą, miejsce parkingowe dla młodej pary, powitalny czerwony dywan, ozdobne Menu (na życzenie), ,możliwość uzgodnienia cen noclegu dla gości weselnych. W zależności od potrzeb, istnieje możliwość przygotowania atrakcyjnej oprawy artystycznej oraz zaangażowania dowolnego stylistycznie zespołu muzycznego.
Każda Młoda Para otrzyma od hotelu w prezencie wyjątkowy apartament.

Przykładowe menu weselne:
WARIANT I MENU ZA 160 (od 130 do 190zł ) ZŁ OD OSOBY :
- Starter
- Danie główne
- Dodatki
- Deser
- Zimny bufet
- Danie gorące ( przekąska)
- Danie śniadaniowe
W cenie, kawa, herbata, woda mineralna nie gazowana.
Na życzenie stół wiejski, pieczony prosiak, płonąca szynka POPRAWINY.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja