Pałac przyjęć i wesel Balcerowo

Pałac przyjęć i wesel Balcerowo

4.2 Ocena 85 użytkowników
Adres:
ul. Wrzesińska 24
62-200 Gniezno, wielkopolskie
Liczba gości: 100
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (61) 426 14 97 668 406 058

Pałac Balcerowo jest wyjątkowym miejscem na organizację przyjęcia weselnego: niezapomniana architektura, piękny park, elegancja, doskonała obsługa, a przede wszystkim jedna z najlepszych kuchni w Gnieźnie.

Kluczem do sukcesu jest profesjonalna obsługa ze strony naszych pracowników. Ich wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć na najwyższym szczeblu, wielokrotnie z zachowaniem protokołu dyplomatycznego z pewnością rozwieje Państwa obawy.

Pomożemy Państwu zorganizować ten wyjątkowy dzień, udzielimy wielu cennych rad, pomożemy skomponować najlepsze menu. Zadbamy o aranżację sal bankietowych, zaproponujemy wiele atrakcji, aby ten dzień stał się niezapomnianym. Poza przyjęciem, zachęcamy Państwa do organizowania ceremonii zaślubin w naszych wnętrzach czy w pałacowym parku. Aranżacja wnętrz stwarza również wiele możliwości organizacji spotkań firmowych czy przyjęć w gronie rodzinnym.

Pałacowa Winiarnia
Pałacowa Winiarnia to jeszcze jedno niezwykłe miejsce wprost stworzone do celebrowania chwil spędzonych w miłym towarzystwie. Kameralna atmosfera pałacowych podziemi oraz bogata oferta winnic Starego Kontynentu i Nowego Świata sprawiają, że łatwo tutaj stracić poczucie czasu. Mieszanka wszechobecnych antyków i dzieł sztuki tworzy atmosferę relaksu i nadaje wnętrzom przyjemny historyczny charakter.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja