Gościniec Magnat

Gościniec Magnat

4.1 Ocena 39 użytkowników
Adres:
Kalinowice 187
22-400 Zamość, lubelskie
Liczba gości: 80
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (84) 616 70 20
Strona www: http://www.gosciniecmagnat.pl

Witamy Państwa serdecznie!
Zajmujemy się organizacją takich uroczystości jak: wesela, komunie, bankiety, okolicznościowe imprezy rodzinne oraz innych uroczystości na życzenie naszych klientów.
Właścicieli firm poszukujących sal konferencyjnych zapraszamy do nas - posiadamy trzy niezależne sale o wysokim standardzie.
Zapraszamy również do naszego Gościńca osoby poszukujące noclegów w okolicach Zamościa - oferujemy miejsca noclegowe w pokojach o wysokim standardzie.

Nasze główne atuty to:
- pracownicy - perfekcyjna i miła obsługa
- klimatyzowane sale - na wesela i inne uroczystości
- noclegi, pokoje gościnne - wysoki standard pokoi
- kuchnia - mistrzowsko przygotowane domowe potrawy
- komfort - obszerny parking

Gościniec Magnat od początku swojej działalności świadczy usługi związane z organizacją przyjeć weselnych oraz innych przyjeć okolicznościowych, dla Państwa komfortu oferujemy również pokoje do wynajęcia oraz 3 niezależne sale konferencyjne.

Jeżeli poszukują Państwo sali na przyjęcie weselne, komunijne lub chcą Państwo zorganizować bankiet lub urodziny - zapraszamy do naszego Gościńca. W każde zorganizowane u nas przyjęcie wkładamy zawsze dużo serca i pasji, staramy się by przyjęcie weselne zorganizowane u nas utkwiło głęboko w pamięci nowożeńców. Zamawiając salę na przyjecie u nas mają Państwo gwarancję, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się być otwarci na życzenia i oczekiwania wszystkich naszych klientów. Posiadamy klimatyzowane sale, dzięki czemu nasi Goście mogą oddać się zabawie i urokowi imprezy. Dla wygody wszystkich gości oddaliśmy do użytku obszerny parking.

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty ...

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja