U Wierzby

U Wierzby

3.2 Ocena 79 użytkowników
Adres:
ul. Topolowa 17a
66-200 Świebodzin, lubuskie
Liczba gości: 350
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 68 4751007
508 507 587

Firma nasza oferuje swoim gościom i klientom pełny zakres usług związanych z organizacją wszelkiego typu przyjęć. Dysponujemy dwoma niezależnymi salami w których istnieje możliwość zorganizowania każdego rodzaju uroczystości. Do dyspozycji naszych gości mamy dwie sale, z których jedna jest w stanie pomieścić do 100 a druga do 350 gości.
Ponadto oferujemy możliwość organizowania ogniska lub grill'a w drewnianym wigwamie mogącym pomieścić do około 60 osób. Specjalizujemy się w organizacji wesel, bankietów, przyjęć komunijnych oraz innego rodzaju uroczystości takich jak imieniny, urodziny oraz spotkania biznesowe.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego też mają Państwo gwarancję, że przyjęcie zorganizowane przez nas będzie niepowtarzalne. Zapewniamy również wystrój sal oraz obsługę kelnerską przyjęć przez nas organizowanych. Posiadamy w naszej ofercie również pokoje gościnne jak i pokój nowożeńców.
Dysponujemy parkingiem zamkniętym , który pomieści wiele aut. Jest również możliwość pozostawienia auta na terenie Domu Weselnego i odebrania innego dnia. Posiadamy piękny ogródek z dużym pejzażem górskim namalowanym ręcznie na ścianie do którego prowadzi mostek przez oczko wodne.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja