Hotels Lublin

Hotels Lublin

3.45 Ocena 13 użytkowników
Adres:
ul. Podzamcze 7
20-126 Lublin, lubelskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (81) 747 44 07
Strona www: http://www.hotel-lublin.pl

Hotels LUBLIN - duży obiekt hotelowy oferuje gościom ok. 200 miejsc w ponad 100 pokojach 1, 2 i 3-osobowych o wysokim standardzie z łazienkami, TV, telefonem oraz bezpłatnym dostępem do internetu.
Usytuowany w najstarszej części Lublina zwanej Czwartkiem. Bardzo dogodne położenie w samym sercu prawdziwego Lublina, przy głównej trasie Warszawa – Lublin – Zamość  oraz Przemyśl – Białystok, w sąsiedztwie Dworca Gł. PKS oraz lubelskiej Starówki, stanowi idealną bazę zarówno dla przedstawicieli turystyki indywidualnej, grupowej i biznesowej.

Do dyspozycji naszych Gości korzystających z własnego transportu oddajemy bezpłatnyparkingmonitorowany, zarówno dla samochodów osobowych, minibusów jak i autokarów.

Serdecznie zapraszamy do restauracji Hotels LUBLIN.
Specjalizujemy się w organizacji i obsłudze:
- przyjęć weselnych,
- bankietów.
- imprez okolicznosciowych,
- spotkań firmowych,
- zjazdów rodzinnych.


Oferujemy szeroki wybór dań kuchni polskiej, międzynarodowej a także potrawy regionalne. Śniadania dla gości serwujemy w formie szwedzkiego bufetu w dni powszednie w godzinach 6.30 - 10.00, w niedziele i święta 7.00 - 10.00. Szef kuchni szczególnie poleca swoim gościom prawdziwą pizzę z pieca o niezapomnianym smaku.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja