Wiejski Zajazd

Wiejski Zajazd

4.85 Ocena 36 użytkowników
Adres:
Rogoźniczka 25
21-560 Międzyrzec Podlaski, lubelskie
Liczba gości: 200
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (83) 311 92 47
Strona www: http://www.wiejskizajazd.pl

Wiejski Zajazd jest otoczony pięknymi ogrodami, gdzie wśród kwiatów, drzew, altanek i oczek wodnych na naszych gości czekają trzy miejsca biesiadne:
Stodoła, Tusiechla (Tu-Się-Chla) i Kamienny Krąg.

Dodatkowo na terenie posesji znajduje się boisko trawiaste, przeznaczone do organizacji pikników oraz imprez sportowych.

Aby zaspokoić apetyt naszych gości przygotowaliśmy wykwintną kartę dań, w której znajdą Państwo smaki zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej kuchni polskiej. Każde danie jest przyrządzone z niezwykłą starannością według najlepszych przepisów kulinarnych. Kosztując oryginalnych, bogatych w zioła i inne przyprawy potraw niekonwencjonalnej kuchni polskiej można zanurzyć się w zmysłowym, kulinarnym świecie Wiejskiego Zajazdu. Amatorzy domowej kuchni na pewno nie poczują się zawiedzeni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym MENU

Organizujemy:
- Wesela
- Chrzciny
- Komunie
- Spotkania firmowe
- Konferencje
- Szkolenia
- Bankiety
- Spotkania integracyjne
- Catering i inne

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwie gustownie zaprojektowane i urządzone sale utrzymane w nietuzinkowym, wiejskim stylu. Dają one poczucie domowej atmosfery i sprawiają, że posiłki jadane tutaj stają się jeszcze większą przyjemnością. Zajazd składa się z sali restauracyjnej z antresolą, specjalnie wydzielonego pokoiku spotkań oraz mogącej pomieścić ponad 200 osób sali bankietowej.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja