Całoroczny Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Wiatraki

Całoroczny Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Wiatraki

4.25 Ocena 32 użytkowników
Adres:
Marózek
11-015 Olsztynek, warminsko-mazurskie
Liczba gości: 180
Liczba noclegów: 170
Telefon: (89) 5199092 , 507125224, 606292142
Strona www: http://www.wiatraki.com

Oferta weselna

Wyjawcie nam Państwo swoje marzenia i pozwólcie stworzyć niepowtarzalną atmosferę tego Specjalnego Dnia. Zaproście gości i nie troszczcie się o nic więcej. Przygotujemy wszystko, co niezbędne, abyście właściwie świętowali ten wyjątkowy dzień, począwszy od kwiatów poprzez specjalnie dobrane zestawy weselnych potraw. Nasza propozycja obejmuje organizację przyjęcia weselnego, nocleg i poprawiny, które możemy przygotować w zależności od Państwa fantazji i potrzeb: na Głównej Sali, w Altanie Weselnej w Ogrodach lub nad jeziorem w romantycznej „Jeziorance”.

PROMOCJE WESELNE


W miesiącach od listopada do 15 kwietnia proponujemy Państwu bardzo atrakcyjną cenę pakietu weselnego ( przyjęcie weselne, nocleg oraz śniadanie poprawinowe)

MIEJSCE ORGANIZACJI PRZYJĘCIA


Główna Sala Weselna: przez cały rok zapraszamy Państwa do organizacji przyjęcia weselnego w stylowej i przestrzennej Sali Restauracyjnej. Sala posiada parkiet do tańca, możemy przygotować na niej przyjęcie dla 120 osób.

Altana Weselna w Ogrodach Wiatrakowych: wiosną, latem i ciepłą jesienią proponujemy organizację przyjęcia weselnego lub poprawin w naszych ogrodach w Altanie do której możecie zaprosić na wspólną zabawę i tańce do 180 osób. Altana jest wymarzonym miejscem dla wszystkich, którzy marzą o weselu z ludowo-wiejska nutką.

„Jezioranka”: w mazurską scenerię zapraszamy tych z Państwa, którzy marzą o weselu w kameralnym i malowniczym miejscu, w którym atmosferę tworzy niepowtarzalna przyroda. „Jezioranka” znajduje się na plaży „wiatrakowej” nad jeziorem, posiada miejsce do tańca i do pobiesiadowania dla 80 osób.

Każdy z Państwa ma możliwość ustalenia indywidualnego menu i szczegółów przyjęcia weselnego. Przyjęcie weselne możemy przygotować dla 120 osób, pomożemy zająć się oprawą muzyczną, fotografem, dekoracjami a nawet zorganizujemy ceremonię ślubną w pobliskim kościele, z którego możecie Państwo przyjechać na przyjęcie weselne bryczkami. Nasza propozycja obejmuje przyjęcie weselne, nocleg i poprawiny, zapraszamy do zapoznania się z propozycjami menu.

W CENIE MENU ZAPEWNIAMY PAŃSTWU

    Romantyczny pokój dla Nowożeńców w noc poślubną wraz ze śniadaniem serwowanym do pokoju

    Powitalna lampkę wina musującego dla wszystkich gości

    Chlebek weselny na powitanie Młodej Pary

    Elegancką salę weselną wraz z uroczyście nakrytymi stołami

    Bezpłatny parking

    Możliwość korzystania z własnych alkoholi bez opłaty tzw. korkowego (alkohole koniecznie muszą posiadać banderolę z akcyzą)

    Osobistą opiekę i pomoc naszego pracownika, który pomoże zorganizować oprawę muzyczną, fotografa, dekoracje w pełni
    zajmie się organizacja wesela.

 

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG DODATKOWYCH

    Organizację ceremonii zaślubin w „Wiatrakach”

    Dekoracje kwiatowe stołów weselnych oraz Sali

    Organizację wesel tematycznych: np. ludowe, słowiańskie, żeglarskie

    Przejazd bryczkami weselnymi z Kościała w Orzechowie do „Wiatraków”

    Pokazy fajerwerków

    Nocne seanse puszczania „chińskich lampionów” na szczęście Pary Młodej

    Organizacja ogniska

    Dodatkowe propozycje menu: pieczony dzik lub prosie, „stół warmiński” z lokalnymi specjałami

    Obsługę barmańską w czasie przyjęcia weselnego – „open bar” z Państwa alkoholami

    Organizację przyjęcia poprawinowego w formie grilla z ogniskiem i zabawą w Altanie WeselnejOFERTA NOCLEGOWA


Zapraszamy Państwa do skorzystania z propozycji noclegu w „Wiatrakach”, przygotowaliśmy z myślą o gościach weselnych atrakcyjne ceny pokoi i domków. Oddajemy Państwu do dyspozycji 70 miejsc w hotelu i domkach całorocznych, oraz 100 miejsc w domkach kempingowych, do których zapraszamy w okresie wiosna-lato-jesień.

POPRAWINY WESELA

Rodzinny i relaksujący dzień poprawin wesela proponujemy zorganizować dla Państwa w formie:

Śniadania poprawinowego: dwa ciepłe dania, kwaśna zupka na” dzień następny”, bufet wędlin i pieczystego, serów żółtych i pleśniowych, bar sałatkowy oraz słodki bufet z owocami i ciastami * ( w przypadku ciast zamówionych w „Wiatrakach”). Śniadanie poprawinowe przewidziane jest w godzinach 10:00 -12:00, nie jest ono płatne w przypadku gości korzystających z noclegu w „Wiatrakach”. Koszt organizacji śniadania poprawi nowego dla gości nie korzystających z noclegu w „Wiatrakach”

Grill z ogniskiem w Altanie w „ogrodach wiatrakowych” 
Jest to ciekawa propozycja organizacji przyjęcia w plenerze. Dania podawane są w formie bufetu, przyjęcie można uatrakcyjnić podaniem pieczonego dzika lub prosięcia. Koszt organizacji przyjęcia ustalany jest w zależności od wybranej propozycji menu .

Uroczysty obiad poprawinowy: serwowany w Sali Restauracji, obiad składający się w trzech dań oraz deseru, menu ustalamy bezpośrednio z Państwem.

PAKIETY WESELNE

Zapraszamy państwa do skorzystania z oferty obejmującej organizację przyjęcia weselnego, noclegu i śniadania poprawinowego dla wszystkich gości weselnych.

 
Serdecznie zapraszamy, służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań.

Renata Pszczółkowska: 507 125 224

Anna Żarczyńska : 606 292 142

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja