Restauracja Finezja

Restauracja Finezja

4.05 Ocena 19 użytkowników
Adres:
ul. Szkolna 53
64-000 Kościan, wielkopolskie
Liczba gości: 120
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (65) 512 09 95

Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć weselnych, bankietów i uroczystości weselnych.
Zapewniamy Państwu pełną dekorację sali: girlandy z balonów, serpentyny, kompozycje z żywych kwiatów, itp. Szczegółowe menu wspólnie z Państwem. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz potraw - od tradycyjnych, regionalnych do wykwintnych i ekskluzywnych. Postaramy się, aby ta jedna noc zapewniła Państwu niezapomnianą zabawę. Możemy także urozmaicić menu na Państwa życzenie, podając np. pieczonego prosiaka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym MENU
Oferujemy Państwu pomoc przy zamawianiu ciast i tortów weselnych oraz zaopatrzeniu w napoje alkoholowe. Polecamy również nasz Zespół Muzyczny "Finezja", usługę wideofilmowania imprezy oraz luksusowe samochody do wynajęcia wraz z ich dekoracją.

Do Państwa użytku możemy oddać 4 sale. W Sali znajdującej się na parterze możemy zorganizować imprezę z parkietem do tańczenia na 160 osób. Jeżeli na imprezie nie ma konieczności wykorzystania parkietu tanecznego, możliwa jest organizacja uroczystości dla 260 osób. Sala Pałacowa znajdująca się na piętrze pozwala pomieścić do 40 osób (z wykorzystaniem parkietu do tańczenia), a Sala Niebieska do 20 osób.

W trakcie trwania uroczystości, dla młodej pary i jej gości oferujemy luksusowe pokoje.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja