Restauracja AS

Restauracja AS

2.7 Ocena 46 użytkowników
Adres:
Słodków Kolonia 68c
62-700 Turek, wielkopolskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (63) 280 34 93

Naszą działalność prowadzimy od 1991r. Sala Bankietowa "AS" powstała w 2004r. przy istniejącym lokalu "AS" i zajmuje się kompleksową organizacją przyjęć. Teren, na którym znajduje się nasza restauracja jest w pełni oświetlony.Posiadamyparkingoraz dwa tarasy letnie. Sala pomieści 150 osób, jest klimatyzowana, monitorowana całodobowo i posiada niezależne źródła zasilania.
Poza przyjeciami weselnymi organizujemy również inne imprezy okolicznościowe: chrzciny, komunie, imieniny, bankiety, stypy, imprezy dla firm. Naszym Gościom polecamy wyśmienite potrawy do wyboru z bogatego menu.
Dodatkowo możemy zaoferować na życzenie: pieczone prosię, wędzone ryby, udziec z kaszą, wiejski bufet ze swojskim jadłem.


W dwóch letnich ogródkach, w otoczeniu zieleni i kwiatów Goście mogą zregenerować swoje siły, by móc w pełni sił wracać do zabawy. Fachowa obsługa Restauracji zadba o wszystkie szczegóły przyjęcia, tak żeby wszyscy Goście byli zadowoleni.
Mimo, iż mamy ustalony programu i plan każdej z imprez chętnie wysłuchamy pomysły i propozycje naszych Gości, by w pelni zadowolić ich gusta.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanym przez nas i zaakceptowanym przez większość klientów menu.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja