Hotel, Restauracja RAD

Hotel, Restauracja RAD

1.75 Ocena 7 użytkowników
Adres:
ul. Chełmińska 144
86-300 Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Liczba gości: 230
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (56) 465 55 06
Strona www: http://www.hotelrad.pl

Hotel RAD to komfortowy hotel zlokalizowany jest w spokojnej części miasta, w odległości ok. 3 km od centrum miasta. Obiekt usytuowany jest na 8000 m2 terenu urządzonego w formie ogrodu, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu.
Restauracja Rad oferuje Państwu doskonałej jakości potrawy kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej. Swój wysublimowany smak zawdzięczają one świeżym składnikom oraz ich perfekcyjnemu przygotowaniu wg starannie opracowanych przepisów. Restauracja Rad to nie tylko pyszne dania, ale wyjątkowy wystrój i harmonijne wnętrza.


Przyjęcia weselne

Nasza restauracja przygotowała specjalną weselną ofertę, by pomóc Państwu w organizacji przyjęcia w tym uroczystym dniu. Z przyjemnością oferujemy na powitanie Młodej Pary lampkę musującego wina. Proponujemy tradycyjne powitanie Młodej Pary chlebem i solą.

Czas trwania przyjęcia weselnego jest ograniczony umową zawartą pomiędzy gospodarzem, a organizatorem przyjęcia. Poprawiny weselne zostały wliczone w koszt przyjęcia weselnego i odbywają się w godzinach 14.00-20.00. Pełna obsługa całej imprezy weselnej jest bezpłatna. Koszt organizacji wesela wraz z poprawinami na jednego uczestnika wynosi 200 zł.
Na Państwa życzenie zorganizujemy także dodatkowe atrakcje pieczone indyka, dzika lub prosie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, którą odnaleźć można na naszej stronie internetowej: www.hotelrad.pl

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja