Hotel Calisia

Hotel Calisia

4.05 Ocena 29 użytkowników
Adres:
ul. Nowy Świat 1-3
62-800 Kalisz, wielkopolskie
Liczba gości: 150
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: (62) 767 91 00
Strona www: http://www.hotel-calisia.pl

Serdecznie zapraszamy do trzygwiazdkowego hotelu położonego w centrum Kalisza. Obiekt posiada 80 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w meble rattanowe, TV Sat, telefon, bezprzewodowy dostęp do internetu oraz łazienki z prysznicem. Naszym gościom udostępniamy także monitorowanyparkingsamochodowy. Do naszej klimatyzowanej restauracji zapraszamy największych smakoszy o wyrafinowanych gustach. Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Proponujemy także kuchnię wegetariańską i starannie dobrane trunki.


Przyjęcie weselne

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa każde przyjęcie okolicznościowe. Przyjazna oraz fachowa obsługa hotelu Calisia sprawi, że każde przyjęcie stanie się wyjątkowym wydarzeniem. Organizacja przyjęcia weselnego to dla nas zawsze wielkie wyzwanie i wspólna radość ze wspaniałej atmosfery jaką tworzą nasi goście. Nasi kucharze nigdy nie zawiodą państwa oczekiwań.
Możemy zorganizować imprezę taneczną zasiadaną do 150 osób.

Dla naszej pary nowożeńców mamy prezent w postaci nocy poślubnej we wspaniałym apartamencie.

Do dyspozycji Państwa oddajemy także Salę Imprez na 90 osób z możliwością tańca a także Salę Bankietową na 24 osoby również z możliwością tańca.
Zapraszamy do wspólnej organizacji niezapomnianych chwil. Nasze doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników gwarantują pełny sukces.

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja