DANA Hotel & SPA

DANA Hotel & SPA

2.35 Ocena 82 użytkowników
Adres:
al. Wojska Polskiego 79
65-762 Zielona Góra, lubuskie
Liczba gości: 113
Liczba noclegów: brak danych
Telefon: 68 328 66 70
Strona www: http://www.danaspa.pl

Chcielibyśmy zachęcić Państwa, aby ten wyjątkowy dzień spędzili Państwo w Centrum DANA Hotel & SPA. Restauracja Donna Clara to idealne miejsce na organizację wymarzonego przyjęcia weselnego. Nasz wykwalifikowany personel zapewni Państwu obsługę na najwyższym poziomie, a wyjątkowa sceneria i atmosfera obiektu sprawi, że ta uroczystość pozostanie w pamięci jego uczestników na długi czas. Zdajemy sobie sprawę z wagi wydarzenia jakim jest przyjęcie weselne, a ponieważ każdy chciałby, aby ten dzień był wyjątkowy i niepowtarzalny, postaramy się wesprzeć Państwa swoim doświadczeniem. Przyjęcia weselne w zależności od wielkości i charakteru imprezy organizowane są w restauracji Donna Clara lub w bezpośrednio sąsiadującej z nią przestronnej sali konferencyjnej Agata. Istnieje również możliwość połączenia obu tych sal uzyskując w ten sposób idealną przestrzeń na organizację przyjęć do 150 os.

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa cztery propozycje menu na przyjęcie weselne, których koszt kształtuje się od 165 zł do 260 zł na osobę oraz dwie propozycje menu na poprawiny w cenie 57 zł i 65 zł na osobę. Do każdej propozycji menu w prezencie od hotelu oferujemy tradycyjny Chleb Powitalny oraz kieliszek wina musującego.
Do dyspozycji Gości weselnych oddajemy wygodne pokoje hotelowe w bardzo atrakcyjnych cenach wraz z możliwością skorzystania ze strefy basenów z jacuzzi i sali cardio. W prezencie od Hotelu Para Młoda będzie mogła skorzystać ze specjalnie przygotowanego pokoju dla zakochanych przez cały czas trwania przyjęcia i noc poślubną.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą organizacji przyjęcia weselnego i odwiedzin Centrum DANA Hotel & SPA. Ten dzień trzeba uwiecznić, Profesjonalny fotograf czy kamerzysta wyłapuje najpiękniejsze I najprawdziwsze momenty życia, a dla Państwa jego dzieło pozostanie bezcenną pamiątką

Cennik

Cennik usług nie został jeszcze ustalony.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Lokalizacja